Akcesoria

Sortuj według:
Pokaż:
Producent:
Wyświetl: Lista Siatka
 • Pojemnik do utylizacji ostrych wyrobów medycznych
  Przeznaczony do bezpiecznego przechowywania zużytych igieł do strzykawek i wstrzykiwaczy (penów) insulinowych. Pojemność 0,6 litra. ..
  Podatek: 13.50zł 13.50zł
 • Ściągacz igieł insulinowych
  Urządzenie do bezpiecznego zdejmowania igieł ze wstrzykiwaczy insulinowych. Ściągacz został zaprojektowany tak, aby ułatwić usunięcie igły, a przy tym zmniejszyć ryzyko przypadkowych zakłuć. Przeznaczony dla igieł insulinowych Insupen, jest kompatybilny również z powszechnie używanymi, ogólnodost..
  Podatek: 7.00zł 7.00zł
 • Timesulin® dla Lilly KwikPen™
  Timesulin® inteligentna skuwka dla Lilly KwikPen™ Kompatybilne z KwikPen w modelach: Humalog®, Humalog Mix75/25®, Humalog Mix50/50®   Uwaga! Zobacz czy Timesulin pasuje do Twojego Pena, ta skuwka pasuje do poniższych penów:  Humalog KwikPen  Humalog Mix ..
  Podatek: 125.00zł 125.00zł
 • Timesulin® dla Novo Nordisk FlexPen®
  Timesulin® inteligentna skuwka dla Novo Nordisk FlexPen® Kompatybilne z FlexPen® w modelach: Novolin®, Novorapid®, Novolog®, Levimir®, Novolog mix70/30®, Protaphane®, Novomix30®, Victoza®   Uwaga! Zobacz czy Timesulin pasuje do Twojego Pena, ta skuwka pasuje do poniższych penów: ..
  Podatek: 125.00zł 125.00zł
 • Timesulin® dla Sanofi SoloStar®
  Timesulin® inteligentna skuwka dla Sanofi SoloStar® Kompatybilne z Sanofi SoloStar® w modelach: Lantus®, Apidra®   Uwaga! Zobacz czy Timesulin pasuje do Twojego Pena, ta skuwka pasuje do poniższych penów:  Apidra SoloStar  Insuman SoloStar ..
  Podatek: 125.00zł 125.00zł
 • Torba termoizolacyjna dla diabetyków
  Torba termoizolacyjna z wkładem chłodzącym (Mini Dispogel), przeznaczona do bezpiecznego podróżowania z insuliną. Instrukcja obsługi zestawu: Umieść wkład chłodzący (Mini Dispogel) na 2 godziny w zamrażarce. Następnie bezpośrednio przed udaniem się w podróż włóż wkład chłodzący do siateczkow..
  Podatek: 50.00zł 50.00zł
 • Transporter do igieł
  Wygodny i dyskretny transporter na igły do wstrzykiwaczy insulinowych.   W praktycznym etui. Pojemność – 5 igieł. Do bezpiecznego przechowywania nowych i zużytych igieł.   ..
  Podatek: 28.50zł 28.50zł
 • Urządzenie InsulCheck do FlexPen® Novo Nordisk
  Pen FlexPen® obsługuje następujące rodzaje insuliny Novo Nordisk: NovoRapid® , Levemir® ,  NovoLog® , NovoLog Mix 70/30® , Protaphane HM(ge)® , Victoza®. Urządzenie Insulcheck - pomaga uniknąć podwójnych iniekcji oraz sprawi, że o nich nie zapomnisz. Dobra wiadomość dla użytkowników penów ..
  Podatek: 99.00zł 99.00zł
 • Urządzenie InsulCheck do NovoPen® 3 / Demi / Junior Novo Nordisk
  Urządzenie Insulcheck - pomaga uniknąć podwójnych iniekcji oraz sprawi, że o nich nie zapomnisz. Dobra wiadomość dla użytkowników penów InsulCheck to urządzenie, które automatycznie odlicza czas, który upłynął od ostatniej iniekcji. Nałożenie urządzenia InsulCheck na pen zajmuje zaledwie kilka..
  Podatek: 99.00zł 99.00zł
 • Urządzenie InsulCheck do penów ClikSTAR® Sanofi Aventis
  Pen ClikSTAR® obsługuje następujące rodzaje insuliny Sanofi Aventis: Lantus®, Apidra® Urządzenie Insulcheck - pomaga uniknąć podwójnych iniekcji oraz sprawi, że o nich nie zapomnisz. Dobra wiadomość dla użytkowników penów InsulCheck to urządzenie, które automatycznie odlicza czas, który up..
  Podatek: 99.00zł 99.00zł
 • Urządzenie InsulCheck do penów SoloSTAR® Sanofi Aventis
  Pen SoloSTAR® obsługuje następujące rodzaje insuliny Sanofi Aventis: Lantus®, Apidra® Urządzenie Insulcheck - pomaga uniknąć podwójnych iniekcji oraz sprawi, że o nich nie zapomnisz. Dobra wiadomość dla użytkowników penów InsulCheck to urządzenie, które automatycznie odlicza czas, który up..
  Podatek: 99.00zł 99.00zł