Bio-CLA® z zieloną herbatą 90 kapsułek

Bio-CLA® z zieloną herbatą 90 kapsułek

Producent: Pharma Nord
Kod produktu: 5709976067301

Dostępność:Brak w magazynie
Cena: 43.50zł87.00zł
Powiadom gdy dostępny!
Masz pytanie?
zadzwoń:
+ 48 22 464 86 86
Masz pytanie?
zadzwoń:
+ 48 22 464 86 86
Dostawa
od 3,99 zł
szczegóły >
Łatwa reklamacja
szczegóły >

Uwaga! Krótka data ważności: 10/2017.

Bio-CLA z zieloną herbatą - dla zwiększenia metabolizmu tłuszczów

Czym jest  CLA i ekstrakt z zielonej herbaty ?

CLA jest naturalnie występującym, wielonienasyconym kwasem tłuszczowym znajdującym się w mięsie zwierząt  (krowy, owce i inne ssaki posiadające cztery komory żołądka) oraz w nabiale pochodzącym z tych zwierząt. CLA powstaje w żwaczu (komora żołądka) w trakcie wypasu bydła. Zawartość kwasu linolowego z trawy przekształca się w CLA.
Jedne z najlepszych źródeł CLA są: wołowina i produkty mleczne takie jak: mleko, ser i jogurt . CLA posiada certyfikat GRAS (ogólnie uznany za bezpieczny dodatek do żywności).
Ekstrakt z zielonej herbaty zawiera składnik aktywny epigallocatechin gallate (EGCG), który wspiera metabolizm, zwiększając spalanie tłuszczu w komórkach.

Dlaczego warto przyjmować Bio-CLA z zieloną herbatą?

Bio-CLA z zieloną herbatą może pomóc zachować szczupłą sylwetkę  oraz wspomóc spadek masy ciała. Produkt ten wspiera metabolizm tłuszczów w organizmie. Produkt jest szczególnie popularny wśród dietetyków i ludzi, którzy chcą poprawić swoją sylwetkę. Ekstrakt z zielonej herbaty ( GTE ) z uwagi na wysoką zawartość EGCG,  uważa się za odpowiedzialny za większość pozytywnych efektów odchudzania.

Wolne kwasy tłuszczowe

W charakterze kwasów tłuszczowych występują trójglicerydy, które muszą być najpierw strawione i podzielone na wolne kwasy tłuszczowe obecne w jelicie cienkim  zanim zostaną zabsorbowane przez nasz organizm. Odbywa się to w procesie trawienia poprzez  enzym  lipazy. Bio-CLA z zieloną herbatą jest w postaci wolnych kwasów tłuszczowych, które zostały już podzielone. Dlatego organizm może szybko i łatwo je wchłonąć –i  to nawet w przypadku osób z zaburzeniami wchłaniania tłuszczu .

Uniknąć " efektu  jo- jo”

Utrata masy ciała, następnie przyrost i ponowna próba schudnięcia powoduje cykl góra-dół stąd termin „efekt jo-jo”. Bio-CLA z wyciągiem z zielonej herbaty może pomóc spalić tłuszcz, zapobiegając  odkładaniu się go w organizmie.

Połączenie zielonej herbaty z ćwiczeniami

Bardzo ważne jest, aby połączyć przyjmowanie zielonej herbaty z regularnym wysiłkiem fizycznym w celu zapewnienia optymalnego efektu. Zielona herbata ma właściwości spalania tłuszczów własnych,  w połączeniu z ćwiczeniami, które stymulują budowanie mięśni które także spalają tłuszcz mnożymy efekt.

Substancją czynną w zielonej herbacie jest galusan epigallokatechiny (EGCG ), który należy do dużej grupy tak zwanych wtórnych substancji roślinnych.

Bio-CLA z zieloną herbatą Pharma Nord zapewnia organizmowi CLA i ekstrakt z zielonej herbaty o wysokiej zawartości EGCG, który zwiększa tempo metabolizmu tłuszczów.

Skład

 

   2 kapsułki  2 kapsułki  2 kapsułki
C.L.A. (sprzężony kwas linolowy)  600mg 1200mg 1800mg
Wyciąg z zielonej herbaty  250mg  500mg  750mg


Przeciwwskazania
Produkt nie powinien być przyjmowany przez kobiety w ciąży i karmiące piersią.
Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia.

Zalecana dzienne spożycie:
Przyjmować  od 2 do 4 kapsułek dziennie podczas posiłku. W celu osiągnięcia szybszego efektu należy przyjmować 6 kapsułek dziennie. W przypadku pytań lub wątpliwości, należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą .