Frio UK Ltd.

Sortuj według:
Pokaż:
Wyświetl: Lista Siatka
 • Etui FRÍO® - damska torebka na leki
  Etui FRÍO® damska torebka na leki - etui termiczne do transportu insuliny – Utrzymuje insulinę i wrażliwe na temperaturę leki w chłodzie i bezpieczeństwie – Aktywuj zimną wodą, to proste! – Lekkie i kompaktowe – Wielokrotnego użytku Wewnątrz znajduje się zapinana zamkiem błyskawic..
  Podatek: 133.00zł 133.00zł
 • Etui FRÍO® - Viva z ekspresem
  Etui FRÍO® - Viva z ekspresem  – Aktywuj zimną wodą, to proste! – Lekkie i kompaktowe – Wielokrotnego użytku ​ Wszystkie Frio zostały zaprojektowane z wykorzystaniem opatentowanej technologii kryształów, po to by utrzymać Twoje wrażliwe na temperaturę leki w chłodzie i bezpiec..
  Podatek: 110.00zł 110.00zł
 • Etui FRIO® - wrap chłodzący na kosmetyki i leki
  Etui FRÍO® - wrap chłodzący na kosmetyki i leki​  Wrap FRIO bazuje na tej samej technologii co etui FRIO, jest przeznaczony do utrzymywania insuliny w bezpieczeństwie w gorącym klimacie. Wrap FRIO został zaprojektowany by przechowywać przedmioty takie jak peny do insuliny, inhalatory..
  Podatek: 110.00zł 110.00zł
 • Etui FRIO® - duże
  Etui FRÍO® Duże - etui termiczne do transportu insuliny FRIO - pierwsze na świecie, opatentowane etui etui chłodzące – Aktywuj zimną wodą, to proste! – Lekkie i kompaktowe – Wielokrotnego użytku  Wszystkie etui FRIO zostały zaprojektowane w opatentowanej technologii krystaliczne..
  Podatek: 83.00zł 83.00zł
 • Etui FRIO® - na pompę insulinową
  Etui FRÍO® na pompę insulinową - etui termiczne do transportu insuliny FRIO - pierwsze na świecie, opatentowane etui etui chłodzące – Aktywuj zimną wodą, to proste! – Lekkie i kompaktowe – Wielokrotnego użytku  Wszystkie etui FRIO zostały zaprojektowane w opatentowanej technolog..
  Podatek: 76.00zł 76.00zł
 • Etui FRIO® - podwójne (Duo)
  Etui FRÍO® Duo na dwa peny - etui termiczne do transportu insuliny FRIO - pierwsze na świecie, opatentowane etui chłodzące – Aktywuj zimną wodą, to proste! – Lekkie i kompaktowe – Wielokrotnego użytku  Wszystkie etui FRIO zostały zaprojektowane w opatentowanej technologii krysta..
  Podatek: 69.00zł 69.00zł
 • Etui FRIO® - pojedyńcze
  Etui FRÍO® na pojedyńczy pen - etui termiczne do transportu insuliny FRIO - pierwsze na świecie, opatentowane etui chłodzące – Aktywuj zimną wodą, to proste! – Lekkie i kompaktowe – Wielokrotnego użytku  Wszystkie etui FRIO zostały zaprojektowane w opatentowanej technologii krys..
  Podatek: 65.00zł 65.00zł
 • Etui FRIO® - XL
  Etui FRÍO® XL - etui termiczne do transportu insuliny FRIO - pierwsze na świecie, opatentowane etui etui chłodzące – Aktywuj zimną wodą, to proste! – Lekkie i kompaktowe – Wielokrotnego użytku  Wszystkie etui FRIO zostały zaprojektowane w opatentowanej technologii krystalicznej,..
  Podatek: 97.00zł 97.00zł
 • Etui FRIO® - XS
  Etui FRÍO® XS - etui termiczne do transportu insuliny FRIO - pierwsze na świecie, opatentowane etui etui chłodzące – Aktywuj zimną wodą, to proste! – Lekkie i kompaktowe – Wielokrotnego użytku  Wszystkie etui FRIO zostały zaprojektowane w opatentowanej technologii krystalicznej,..
  Podatek: 62.00zł 62.00zł
 • Etui FRÍO® - azteckie mini
  Etui FRÍO® - azteckie mini – Utrzymuje insulinę i wrażliwe na temperaturę leki w chłodzie i bezpieczeństwie – Aktywuj zimną wodą, to proste! – Lekkie i kompaktowe – Wielokrotnego użytku ​ Dostosowane do przechowywania jednego inhalatora na astmę lub jednej fiolki insuliny. Uwag..
  Podatek: 49.00zł 49.00zł
 • Etui Frio® - chłodzące na napoje
  Etui FRÍO® - chłodzące na napoje Idealne do utrzymywania chłodnych napojów w ciepły dzień! To etui chłodzące na napoje działa jak pozostałe produkty Frio - zamocz etui w wodzie, wyjmij napój z lodówki i włóż w etui. ..
  Podatek: 28.00zł 28.00zł
 • Etui FRÍO® - Grande, niebieskie
  Etui FRÍO® - Grande – Utrzymuje insulinę i wrażliwe na temperaturę leki w chłodzie i bezpieczeństwie – Aktywuj zimną wodą, to proste! – Lekkie i kompaktowe – Wielokrotnego użytku ​ Dostosowane do zmiesznienia dwóch penów Bydureon. Uwaga: rekomentujemy użycie wodoodpornej kiesze..
  Podatek: 110.00zł 110.00zł
 • Etui FRÍO® - na krople do oczu (1)
  Etui FRÍO® na krople do oczu (1) - etui termiczne do transportu insuliny FRIO - pierwsze na świecie, opatentowane etui etui chłodzące. Początkowo stworzone i wyprodukowane na prośbę Międzynarodowego Stowarzyszenia Jaskry, ten model Frio używany jest na całym świecie.  – Aktywuj ..
  Podatek: 55.00zł 55.00zł
 • Etui FRÍO® - na krople do oczu (3)
  Etui FRÍO® na krople do oczu (3) - etui termiczne do transportu insuliny FRIO - pierwsze na świecie, opatentowane etui etui chłodzące. Początkowo stworzone i wyprodukowane na prośbę Międzynarodowego Stowarzyszenia Jaskry, ten model Frio używany jest na całym świecie.  – Aktywuj ..
  Podatek: 69.00zł 69.00zł
 • Etui FRÍO® Injector - na strzykawki insulinowe
  Etui FRÍO® Injector na strzykawki insulinowe - etui termiczne do transportu insuliny FRIO - pierwsze na świecie, opatentowane etui etui chłodzące – Aktywuj zimną wodą, to proste! – Lekkie i kompaktowe – Wielokrotnego użytku  Wszystkie etui FRIO zostały zaprojektowane w opatentow..
  Podatek: 76.00zł 76.00zł
 • FRIO® - torba podróżna Vitesse
  FRIO® - torba podróżna Vitesse Zorganizuj się z torbą podróżną Vitesse! – Lekka – Kompaktowa – Praktyczna Torba Vitesse składa się z dwóch głównych sekcji: pierwszej podzielonej na wiele wewnętrznych kieszeni i drugiej, większej, zaprojektowanej by zmieścić w środku pojemnik do utylizacji..
  Podatek: 115.00zł 115.00zł