inhalatory/nebulizatory

Sortuj według:
Pokaż:
Producent:
Wyświetl: Lista Siatka
 • Inhalator / nebulizator tłokowy Air Family II
  Najnowszy model inhalatora tłokowego marki PiC Solution. Zaprojektowny w oparciu o przełomowy, opatentowany projekt DLS* Posiada wyjątkowo łagodny, niemal uspakajający kształt. Jego wyjątkowy spokojny design, nie kojarzący się wprost z wyrobem medycznym, czyni go idealnym nawet dla dzieci. Kompaktow..
  Podatek: 199.00zł 199.00zł
 • Inhalator / nebulizator tłokowy PiC Solution Mr Hippo
  Nowość 2014! Zaprojektowany z myślą o dzieciach, ergonomiczny i wygodny. Stworzony w oparciu o przełomowy, opatentowany projekt DLS* Mr Hippo to najnowszy model inhalatora tłokowego marki PiC Solution, opracowany tak, aby uprzyjemniać terapię. Wyjątkowy design jest połączeniem gładkich, zaokrąglo..
  Podatek: 179.00zł 179.00zł
 • Inhalator Funneb
  SOHO Funneb to inhalator sprężarkowy z pompą tłokową przeznaczony do aerozoloterapii, wyposażony w nebulizator Nebjet. Cechy charakterystyczne produktu: lekka, kompaktowa, przenośna konstrukcja, w zestawie wodozmywalne flamastry do malowania po powierzchni inhalatora, kompletne wyposa..
  Podatek: 190.00zł 190.00zł
 • Inhalator nebulizator Mr Carrot
  Inhalator Mr Carrot nie tylko świetnie wygląda, to profesjonalny wyrób medyczny ukryty w zabawnej obudowie.   Przeznaczenie: terapia dróg oddechowych z użyciem roztworu soli fizjologicznej lub leków w postaci przeznaczonej do nebulizacji, zaleconych przez lekarza prowadzącego.   Gwarancja szybk..
  Podatek: 179.00zł 179.00zł
 • Inhalator ultradźwiękowy Air Projet
  Inhalator ultradźwiękowy PiC Solution Air Projet Niezwykle cichy i szybki inhalator! Nowość - inhalator z obrotową podstawą!!   System terapii aerozolowej z wykorzystaniem technologii ultradźwiękowej. Przeznaczony do domowego użytku i leczenia chorób „sezonowych”.   Air Projet zapewnia idea..
  Podatek: 380.00zł 380.00zł
 • Irygator / nebulizator do nosa zatok Rino Shower
  Uwaga: Rino Shower współpracuje z inhalatorem tłokowym, nie pracuje samodzielnie.   Przeznaczony do nawilżania i oczyszczania jamy nosowej, nosogardzieli. Usuwa wydzieliny, śluz i zalegający katar. Wytwarzane przez Rino Shower cząsteczki posiadają średnicę odpowiednią do górnych dróg..
  Podatek: 39.00zł 39.00zł
 • Maska do inhalatora PIC dla osoby dorosłej
  Akcesorium do inhalatorów marki PiC Solution / PiC Indolor (tłokowego lub ultradźwiękowego). Kompatybilne z komorą nebulizacyjną Sidestream. ..
  Podatek: 22.00zł 22.00zł
 • Profesjonalna komora nebulizacyjna (nebulizator) VENTSTREAM-PRO
  Profesjonalna komora nebulizacyjna (nebulizator) VENTSTREAM-PRO Profesjonalny zestaw do inhalatorów tłokowych: efektywna i oszczędzająca lek komora nebulizacyjna Ventstream-Pro + ustnik i przewód połączeniowy.   Komora nebulizacyjna Ventstream® Pro zapewnia bardziej efektywną terapię i głęboką..
  Podatek: 54.00zł 54.00zł