Wydawnictwo RM

Sortuj według:
Pokaż:
Wyświetl: Lista Siatka
 • Kuchnia dla diabetyków
  Cukrzyca nie oznacza obecnie utraty radości z jedzenia – wręcz przeciwnie! Specjalistki do spraw żywienia Britta Macho i Tina Schlag pokazują, jak można w łatwy i prosty sposób przygotowywać różnorodne potrawy ze zwyczajnych składników, czerpiąc z tego przyjemność. Nie trzeba całkowicie rezygnow..
  Podatek: 24.90zł 24.90zł
 • Kuchnia polska dla diabetyków
  Jak powinien odżywiać się diabetyk? Odpowiedź jest prosta, ale tylko z pozoru – zdrowo. Dla wielu osób (nie tylko tych, którzy chorują na cukrzycę) „zdrowo” znaczy nudno i z wyrzeczeniami. Ta książka kucharska przełamuje ten stereotyp. Autorka – dietetyk od wielu lat pracujący ze „słodkimi ludźmi” –..
  Podatek: 29.90zł 29.90zł
 • Ciasta i Desery dla Diabetyków
  Bycie diabetykiem nie oznacza, że musisz całkowicie zrezygnować z deserów. Odrobina słodkiej przyjemności nie zaszkodzi – pod warunkiem, że wiesz, jak przygotować deser o niskim indeksie glikemicznym, odpowiedniej ilości wymienników węglowodanowych i niezbyt kaloryczny. W to kulinarne szkolenie zabi..
  Podatek: 29.99zł 29.99zł
 • Kuchnia domowa dla diabetyków wyd. 4
  Jedzenie to jedna z ogromnych przyjemności, jakie oferuje nam życie. Cukrzyca nie oznacza, że musimy z nich rezygnować. Nie musisz wyrzec się wszystkich ulubionych dań, możesz z powodzeniem próbować nowych przepisów. Najważniejsze jest, by dieta była zbilansowana i zawierała zróżnicowane pokarmy. ..
  Podatek: 29.99zł 29.99zł
 • Kuchnia świata dla diabetyków
  Kuchnia świata dla diabetyków Autor: Dorota Drozd Wydawca: RM Oprawa: Miękka Format: 16.5x23.5cm Liczba stron: 160 Wydanie: 1 Rok wydania: 2016 Creme de citron, yakitori z kurczaka, zupa reńska czy może crostini z wątróbką i tuńczykiem? Kto powiedział, że kuchnia dla diabetyków musi być ..
  Podatek: 29.99zł 29.99zł