• Zamów telefonicznie: +48 22 464 86 86
 • Masz pytanie? sklep@diabetyk24.pl
 • Wysyłka w 24h już od 0 zł
-28%

Biatain Ag 15x15cm przylepny - 1szt. opatrunek piankowy

07021401
W magazynie
54,00zł 39,00

Opis produktu

Biatain Ag 15x15cm przylepny - opatrunek piankowy - 1szt.

Charakterystyka produktu:

Biatain Ag to miękki opatrunek piankowy, który skutecznie absorbuje i zatrzymuje wysięk z rany. Zapewnia to zachowanie optymalnego poziomu wilgotności dla gojenia ran. Biatain Ag uwalnia srebro, które działając przeciwbakteryjnie, przyspiesza gojenie ran zakażonych. 

Stworzony, by zapobiegać zakażeniom

Opatentowany kompleks srebra o przedłużonym działaniu umożliwia równomierne rozprowadzenie jonów srebra o długotrwałym działaniu przeciwdrobnoustrojowym.

Niezależne badania wykazały, że Biatain Ag to opatrunek, który skutecznie zwalcza wszystkie rodzaje bakterii powszechnie występujących w zakażonych ranach trudno gojących. Badania kliniczne wykazały , że zainfekowane rany goją się szybciej przy użyciu Biatain Ag niż innych opatrunków, w tym innych opatrunków przeciwbakteryjnych.

Unikalna trójwymiarowa struktura pianki dla zwiększenia chłonności

W kontakcie z wysiękiem unikalna trójwymiarowa struktura pianki Biatain dopasowuje się dokładnie do dna rany, co zwiększa chłonność - nawet pod uciskiem.

Minimalizacja maceracji i wyciekania

Lepsza absorpcja i zatrzymywanie wysięku minimalizuje ryzyko maceracji i wycieku.. Biatain Ag Przylepny dobrze nadaje się do stosowania na rany wymagające mocniejszego przylegania, otoczone zdrową skórą.

Miękki i elastyczny opatrunek

Biatain Ag jest miękki i elastyczny, co czyni go bardzo wygodnym w stosowaniu. Ścięte krawędzie zmniejszają ryzyko odciśnięć na skórze.

Sposób działania

Unikalna struktura pianki 3D pochłania wysięk pionowo i blokuje go wewnątrz swojej struktury, utrzymując optymalnie wilgotne środowisko leczenia rany.

Skład:

Biatain Ag składa się z miękkiego i wygodnego półprzepuszczalnego poliuretanu, który umożliwia wymianę gazową, jednocześnie chroniąc przed bakteriami z zewnątrz. Biatain Ag Przylepny zawiera również warstwę hydrokoloidową wokół brzegów, umożliwiająca mocniejsze przyleganie.

Wskazania do stosowania

Wskazany do stosowania w wielu rodzajach zakażonych ran z obfitym wysiękiem wymagających mocniejszego przyklejenia, tj. w owrzodzeniach podudzi, odleżynach, owrzodzeniach cukrzycowych, oparzeniach drugiego stopnia i miejscach pobrania tkanek do przeszczepu.

Biatain Adhesive Heel zalecany jest do zakażonych ran z obfitym wysiękiem umiejscowionych na pięcie.

Dostawa
 • Paczka w ruchu
  2-3 dni 3,99
 • Paczkomat
  1-2 dni 11,99
 • Kurier
  24h 13,90
 • Darmowa dostawa od
  300,00
Masz pytania? +48 22 464 86 86

Łatwo zrealizujesz zlecenie

 • Złóż
  zamówienie
 • Odbierz
  paczkę
 • Przekaż dokumenty
  kurierowi