HEXATIAB® żel ze srebrem nanocząsteczkowym

HEXATIAB® żel ze srebrem nanocząsteczkowym

Producent: Hexanova
Kod produktu: 5907377532057

Dostępność:2 - 3 Dni
Masz pytanie?
zadzwoń:
+ 48 22 464 86 86
Masz pytanie?
zadzwoń:
+ 48 22 464 86 86
Dostawa
od 3,99 zł
szczegóły >
Łatwa reklamacja
szczegóły >

HEXATIAB® żel ze srebrem nanocząsteczkowym

Nowa metoda leczenia infekcji intymnych
Opakowanie zawiera tubę 25 ml
Wyrób medyczny CE chroniony patentem

Różne kobiety, różne infekcje jedno rozwiązanie

HEXATIAB® żel to wyrób medyczny do stosowania jako środek wspomagający w leczeniu:
zmian poporodowych, grzybicy, brodawek narządów płciowych, w zapobieganiu nawracającej opryszczki zwykłej typu 2 (HSV-2). Dzięki zawartości dimetikonu, tworzy barierę ochronną izolując miejsca narażone na zakażenie. 

HEXATIAB® żel zawiera cząsteczkę TIAB (kompleks dwutlenku tytanu połączonego kowalencyjnie z nanocząsteczkami aktywnego srebra o silnych właściwościach ochronnych, zapobiegając rozwojowi i nawrotom infekcji bakteryjnych, grzybiczych i wirusowych w tym HSV-2).  W składzie żelu znajduje się ekstrakt z Aloe Vera, który ma działanie łagodzące, kojące i nawilżające. Dodatkowo ze względu na swoje właściwości i wspomagającą funkcje składników, HEXATIAB® żel ma działanie nawilżające.

HEXATIAB® żel działa podwójnie:
-     izoluje miejsce, na które jest naniesiony od zewnętrznego ataku mikroorganizmów;
-     ogranicza kolonizację mikroorganizmów na obszarze, na którym jest stosowany, tworząc najlepsze z możliwych warunków dla regeneracji tkanki.

Jak stosować produkt?
Przed użyciem oczyścić i dokładnie osuszyć miejsce, na które będzie nakładany żel. Nakładać na miejsca, w których występuje swędzenie, pieczenie lub dyskomfort, zanim wystąpią czynne zmiany chorobowe (pęcherze, owrzodzenia). Stosować przynajmniej raz dziennie. Nie wmasowywać. Każdy niepokojący objaw stref intymnych należy zgłosić swojemu lekarzowi. Nakładać produkt raz dziennie przez okres 7 dni. Produkt zawiera kwas hialuronowy oraz składniki, które tworzą najlepsze z możliwych warunki dla regeneracji tkanek. Stosuj wspomagająco jako środek w leczeniu zmian poporodowych.

Ważne informacje
Nie używać produktu do celów innych niż wymienione w ulotce, nie stosować w przypadku nadwrażliwości na składniki, przed użyciem produktu przeczytać uważnie ulotkę, nie zaobserwowano przypadków przedawkowania, nie zaobserwowano interakcji z lekami ani innymi substancjami medycznymi, ważne jest aby poinformować lekarza lub farmaceutę o wszystkich działaniach niepożądanych. Produkt po ekspozycji na światło słoneczne może przybierać delikatnie żółty odcień, nie ma to wpływu na działanie i okres trwałości produktu.

Producent : NTC Srl. Via Luigi Razza 3, 20124 Mediolan, Włochy
Dystrybucja w Polsce:  Hexanova Sp.  z o.o., Pieńków 11, 05-152 Czosnów, www.hexanova.pl.