• Zamów telefonicznie: +48 22 464 86 86
  • Masz pytanie? sklep@diabetyk24.pl

EVERSENSE CGM

W życiu każdej osoby chorej na cukrzycę stała kontrola poziomu cukru jest nieodłącznym elementem leczenia. System CGM EVERSENSE® XL powstał po to, aby ułatwić codzienne monitorowanie glukozy. Jest to pierwszy i jedyny na rynku system z długoterminowym sensorem, niewymagającym częstych wymian.

System dostarcza w czasie rzeczywistym informacji o zmianach poziomu glukozy, które możesz dyskretnie odczytywać na własnym kompatybilnym urządzeniu mobilnym. Pomiary dokonywane są co 5 minut, a strzałki trendu informują o kierunku zmian glukozy. Dzięki temu możesz mieć lepszą kontrolę nad cukrzycą. W odróżnieniu od innych systemów typu CGM, system EVERSENSE® XL działa aż do 180 dni, podczas gdy inne dostępne na rynku sensory wymagają wymiany co 7-14 dni. Dzięki bezpiecznej i innowacyjnej technologii sensor EVERSENSE® XL jest implantowany (umieszczany) pod skórą, co zapewnia wygodę związaną z codziennym użytkowaniem.

Inteligentny transmiter systemu EVERSENSE® XL jest wyposażony w alarmy wibracyjne, odczuwane na skórze. Alarmy te informują o hipoglikemii lub hiperglikemii, lub w zależności od ustawień, o ryzyku wystąpienia tych sytuacji. Jako jedyny na rynku inteligentny transmiter systemu EVERSENSE® XL może być zdejmowany bez konieczności usuwania sensora, na przykład wtedy, gdy chcesz wziąć prysznic. Od teraz nie musisz obawiać się, że zdjęcie transmitera będzie oznaczać koniec pracy sensora. Wystarczy, że po zdjęciu założysz go ponownie. To prawdziwa rewolucja w monitorowaniu glukozy u osób chorych na cukrzycę!

Znaleziono 12 produktów

Łatwo zrealizujesz zlecenie

  • Złóż
    zamówienie
  • Odbierz
    paczkę