• Zamów telefonicznie: +48 22 464 86 86
  • Masz pytanie? sklep@diabetyk24.pl

Praca

Sprawdź aktualne oferty pracy i dołącz do naszego zespołu!

Obecnie poszukujemy osoby na stanowiska:

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Diabetyk24 Sp. z o.o. to największy detalista na rynku sprzedaży wyrobów medycznych dla diabetyków (osób chorych na cukrzycę). Działamy zarówno w kanale online, jak i tradycyjnej sprzedaży poprzez sieć sklepów stacjonarnych. Realizujemy zlecenia diabetologiczne Narodowego Funduszu Zdrowia. Rozwijamy się bardzo dynamicznie. Nasi Klienci bardzo wysoko oceniają naszą obsługę.

Do naszego zgranego Biura Obsługi Klienta szukamy entuzjastów, którzy lubią pracować zespołowo, są zaangażowani, empatyczni i potrafią słuchać.

Miejsce pracy: Warszawa, Ursus

Wymagania:

  1. Doświadczenie w obsłudze Klienta
  2. Wykształcenie minimum średnie (mile widziane technik farmaceutyczny, farmaceuta, pielęgniarka, bądź fizjoterapeuta)
  3. Sprawna obsługa komputera, w tym pakiet Office
  4. Umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja
  5. Komunikatywność, pewność siebie, asertywność
  6. Samodzielność w działaniu, odpowiedzialność i dokładność
  7. Cenimy sobie szczerość, otwartość i zaangażowanie

Zakres obowiązków:

  1. Telefoniczna Obsługa Klienta
  2. Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej
  3. Kontrola nad realizacją bieżących zamówień Klientów
  4. Kontrola dostępności produktów na stronie internetowej
  5. Realizacja zleceń na wyroby medyczne

Oferujemy:

  1. Stabilne zatrudnienie oraz możliwość rozwoju
  2. Umowę o pracę oraz atrakcyjny system premiowy
  3. Pracę w zgranym zespole i przyjaznej atmosferze
  4. Grupowe ubezpieczenie na życie
  5. Ubezpieczenie medyczne
  6. Wsparcie zaangażowanych kolegów z Biura

Mile widziane:

Doświadczenie w branży medycznej / aptecznej oraz dobra znajomość j. angielskiego

Aplikacje można wysyłać na adres: praca@diabetyk24.pl

Do zgłoszenia prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm.). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie do dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Specjalista ds. marketingu i e-commerce – staż płatny

Diabetyk24.pl to największy detalista na rynku sprzedaży wyrobów medycznych dla diabetyków, działający zarówno w kanale online, jak i tradycyjnej sprzedaży (poprzez sieć sklepów stacjonarnych), poszukuje stażysty na stanowisku specjalisty ds. marketingu i e-commerce. Jesteśmy liderem w swoim segmencie, działamy na bardzo perspektywicznym i dynamicznie rosnącym rynku. Rozwijamy się znacznie szybciej niż nasza konkurencja i szukamy osoby, która podzieli entuzjazm naszych pracowników, pomoże nam być jeszcze lepszym w tym, co robimy, a równocześnie spełni się we wdrożeniu własnych pomysłów i strategii.

Miejsce stażu: Warszawa, Ursus

Z kim chcemy pracować?

Chcemy pracować z osobą, która chce rozwijać się w marketingu online. Ponadto chcesz uczyć się szybko i czuć wartość gry zespołowej. Bardzo istotna jest dla nas samodzielność. Nasza organizacja ma bardzo płaską strukturę, dlatego Twoje pomysły będą realizowane.

Wymagania

  • chęć rozwoju w obszarze marketingu online
  • umiejętność pisania dobrych treści do wykorzystania w reklamach, na blogu czy w newsletterach
  • duża samodzielność w pracy
  • bardzo dobra znajomość programu Excel
  • zdolność  analizowania liczb, wyciągania na ich podstawie wniosków i proponowania nowych rozwiązań
  • znajomość Google Analytics, Google Ads, Facebook ads będzie dodatkowym atutem.

Obowiązki:

  • wsparcie działu Marketingu w realizacji strategii e-commerce
  • tworzenie raportów sprzedażowych
  • prowadzenie social mediów
  • kontakt z partnerami.

A co dla Ciebie?

  • praca w bardzo elastycznej, zgranej organizacji, która ceni inicjatywę i chęć rozwoju i zmieniania zastanego stanu rzeczy
  • praca w firmie zbudowanej wokół takich wartości jak efektywność, innowacyjność, otwartość i szczerość
  • moc ciekawych wyzwań w jednym z szybciej rozwijających się e-commerców w branży medycznej.

Aplikacje można wysyłać na adres: praca@diabetyk24.pl

Łatwo zrealizujesz zlecenie

  • Złóż
    zamówienie
  • Odbierz
    paczkę