Praca

W tej chwili prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Sprzedawca medyczny - specjalista ds. obsługi klienta

Opis stanowiska i zakres obowiązków:

  • obsługa klientów sklepu stacjonarnego,
  • obsługa klientów poprzez telefon i program do obsługi zgłoszeń (Zendesk),
  • przyjmowanie zamówień i udzielanie informacji o ich statusach,
  • udzielanie informacji o produktach,
  • przygotowywanie dokumentów księgowych i przewozowych,
  • sprawdzanie poprawności skompletowania zamówień.

Wymagania:

  • wysokie umiejętności interpersonalne,
  • posiadanie uprawnień do wydawania środków medycznych (zgodnie z załącznikiem nr 7 do zarządzenia nr 59/2016/DSOZ Prezesa NFZ z dn. 29czerwca 2016: technika ortopedy, fizjoterapeuty, technika farmaceutycznego, magistra farmacji, pielęgniarki, lekarza lub osoby z co najmniej wykształceniem średnim oraz kwalifikacjami nabytymi do dnia 10 lutego 2009 r w ramach kursu z zakresu towaroznawstwa materiałów medycznych),
  • sumienność i dokładność w wykonywaniu obowiązków,
  • umiejętność posługiwania się poprawną polszczyzną w mowie i piśmie,
  • znajomość j. angielskiego na poziomie B1 lub wyższym,
  • opanowanie i umiejętność pracy w stresie,
  • uśmiech i pozytywne nastawienie do pracy,
  • doświadczenie w obsłudze klienta lub w e-commerce.

Dodatkowymi atutami będą:

  • znajomość zagadnień cukrzycy,
  • doświadczenie w branży wyrobów medycznych lub farmaceutycznej,
  • doświadczenie w pracy na programach do obsługi klienta (Zendesk),
  • znajomość programu Subiekt GT.

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie,
  • dobrą atmosferę pracy w młodym i dynamicznym zespole,
  • umowę o pracę po okresie próbnym.

Miejsce pracy: Warszawa Ursus.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: praca@diabpol.com.pl.

Prosimy o dopisanie do CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm.). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.