Aparaty diagnostyczne

Sortuj według:
Pokaż:
Producent:
Wyświetl: Lista Siatka
 • Accutrend® Plus (mg/dL) aparat do oznacznia glukozy, cholesterolu, trójglicerydów i kwasu mlekowego
  Jeden przenośny aparat - cztery parametry  Accutrend Plus to aparat, który wykonuje ilościowe oznaczenia poziomu glukozy, cholesterolu, triglicerydów i kwasu mlekowego bezpośrednio z krwi włośniczkowej. Do oznaczeń każdego z tych parametrów używa się specjalnie zaprojektowanych w tym celu pa..
  Podatek: 626.00zł 626.00zł
 • Benecheck PLUS 3w1 urządzenie do mierzenia poziomu glukozy, kwasu moczowego i cholesterolu we krwi
  Cholesterol całkowity Glukoza Kwas moczowy System Benecheck PLUS umożliwia kontrolę cholesterolu, glukozy oraz stężenia kwasu moczowego. Jego producentem jest General Life Biotechnology Co. Ltd., firma specjalizująca się w opracowywani..
  Podatek: 215.00zł 215.00zł
 • CoaguChek XS aparat do pomiaru gęstości krwi (INR)
  Więcej możliwości dla lekarza i pacjentów Każdy pacjent różnie reaguje na doustną terapię przeciwkrzepliwą. Stres, przyjmowanie innych leków, np. środków przeciwbólowych lub antybiotyków, dieta bogata w witaminę K (np. kiełki lub kapusta) czy też spożywanie alkoholu mogą wpływać na skuteczność d..
  Podatek: 2,675.00zł 2,675.00zł
 • CoaguChek® XS Pro dla profesjonalistów
  CoaguChek XS Pro / Zalety aparatu CoaguChek® XS Pro – Profesjonalne rozwiązanie w codziennej pracy Firma Roche, pionier w monitorowaniu czasu krzepnięcia, wprowadziła w 2009 r. CoaguChek XS Pro – swój najnowszy aparat do monitorowania wyników INR przeznaczony dla profesjonalistów w dziedzinie..
  Podatek: 4,320.00zł 4,320.00zł
 • Cobas H232 + zestaw startowy
  Przenośny i łatwy w użyciu, zaprojektowany do szybkiej diagnostyki kardiologicznej. Przydatny w wielu różnych sytuacjach klinicznych zarówno w gabinecie lekarza rodzinnego, jak również w oddziałach ratunkowych. Zestaw zawiera aparat Cobas h 232 w wersji podstawowej - 1 sztuk Cardiac T Qua..
  Podatek: 8,910.00zł 8,910.00zł
 • Urisys 1100 - przenośny analizator moczu
  Przenośny paskowy analizator moczu do gabinetów lekarskich oraz laboratoriów o małej ilości badań. Przeznaczony do odczytu 10 parametrów fizyko-chemicznych moczu (ciężar właściwy, pH, leukocyty, azotyny, białko, glukoza, ciała ketonowe, urobilinogen, bilirubina, erytrocyty). Parametry techniczn..
  Podatek: 3,024.00zł 3,024.00zł