Suplementy diety

Suplementy diety
Sortuj według:
Pokaż:
Producent:
Wyświetl: Lista Siatka
 • NNKT Omega 3.6.9 60 kapsułek Solgar
  Kapsułki kwasów tłuszczowych Omega 3-6-9 zawierają oleje z ryb, sie­mienia lnianego i ogórecznika. Stanowią one kompleksowy zestaw kwa­sów tłuszczowych w produkcie, który uzupełnia dotychczasową gamę nie­zbędnych kwasów tłuszczowych. Niezbędne kwasy tłuszczowe, takie jak te występujące w oleju ry..
  Podatek: 122.00zł 122.00zł
 • NNKT Omega 3.6.9. Pełne Spektrum Omega Łosoś Alaskański Solgar
  Wyjątkowy preparat przygotowany przez firmę Solgar zgodnie z filozofią „kopiowania natury”. Zawiera oleje rybie pochodzące z wyjątkowego pod każdym względem, gatunku łososia alaskańskiego- dzikiego Łososia Nerka. Dziki łosoś alaskański Nerka jest jednym z najbogatszych i najlepszych źródeł nienas..
  Podatek: 157.00zł 157.00zł
 • Preparaty dla dzieci DHA dla dzieci Solgar 90 żelek do żucia
  Jedna żelka DHA dla dzieci zawiera 100 mg kwasu dokozaheksaenowe­go. Wspaniały, naturalny smak owocowy (bez posmaku ryb). Ultraczysty, ekstrahowany na zimno i wysoce stabilny kwas dokozaheksaenowy. Sło­dzony przyjaznym dla zębów i naturalnym ksylitolem. POLUBIĄ JE DZIE­CI I DOROŚLI! Co to jest DH..
  Podatek: 122.00zł 122.00zł
 • Preparaty dla dzieci Kanguwity Witamina C 100 mg 90 pastylek Solgar
  Preparat dostarcza tak potrzebnej w codziennej diecie witaminy C. Sprawdzona formuła dla dorosłych, ale w odpowiednio mniejszej proporcji dla dzieci. Preparat jest źródłem witaminy C, ale zawiera również skoncentrowany sok z marchwi, acerolę i dziką różę, a wszystko w prawdziwie smacznym aroma­ci..
  Podatek: 59.00zł 59.00zł
 • Aminokwasy Amino 75 30 kapsułek Solgar
  Zestaw naturalnych (L-) aminokwasów egzogennych. Aminokwasy w preparacie oferowane w „postaci wolnej” co oznacza, że występują bez wiązań peptydowych. Dlatego są lekkostrawne, wchłaniają się bardzo skutecznie i bezstratnie do krwiobiegu, bez konieczności trawienia ich przez organizm. Sposób użyci..
  Podatek: 74.00zł 74.00zł
 • Aminokwasy BCAA Plus 50 kapsułek Solgar
  BCAA – Branched chain amino acid – aminokwasy o rozgałęzionych łań­cuchach. Aminokwasy o rozgałęzionych łańcuchach to: leucyna, izoleucyna i walina. Tak jak wszystkie niezbędne aminokwasy również i one muszą być przyj­mowane razem z pożywieniem.  NAPRAWA MIĘŚNI Aminokwasy o rozgałę..
  Podatek: 95.00zł 95.00zł
 • Aminokwasy Karnityna kompleks 60 tabletek Solgar
  Jedyny tak wyjątkowy preparat na rynku światowym. Po pierwsze zawie­ra naturalną roślinną karnitynę (literka L-). Po drugie jest to kompleks kil­ku rodzajów Karnityn najlepiej wykorzystywanych przez różne narządy or­ganizmu: L- Karnitynę Acetyl- L- Karnitynę Glicyno-Propionyl-L-Karnitynę ..
  Podatek: 246.00zł 246.00zł
 • Aminokwasy L-Arginina 1000 mg 90 tabletek Solgar
  Preparat zawiera 1000 mg L-argininy w postaci wolnej. L-Arginina należy do grupy składników pokarmowych zwanych aminokwasami. Właśnie z aminokwasów organizm ludzki buduje w procesie przemiany materii wszystkie niezbędne mu białka. Aminokwasy dzielimy na egzogenne (niezbędne), które muszą być dostarc..
  Podatek: 139.00zł 139.00zł
 • Aminokwasy L-Arginina 500 mg 50 kapsułek Solgar
  Produkt dostarcza naturalnej argininy (L-) w postaci wolnej. Oznacza to, że występuje ona bez wiązań peptydowych. Dlatego jest lekkostrawna, gdyż wchłania się do krwiobiegu bez konieczności trawienia. Sposób użycia Dawkowanie 1 kapsułka dziennie Opakowanie 50 kapsułek Kuracja 50 dni ..
  Podatek: 53.00zł 53.00zł
 • Aminokwasy L-Cysteina 500 mg 30 kapsułek Solgar
  Cysteinę uważa się za aminokwas warunkowo niezbędny i należący do grupy aminokwasów zawierających siarkę. Cysteina występuje w keratynie, która jest głównym białkowym składnikiem paznokci, skóry i włosów. Cysteina uczestniczy w wytwarzaniu kolagenu oraz poprawia elastyczność i strukturę skóry. Wy..
  Podatek: 62.00zł 62.00zł
 • Aminokwasy L-Glutamina 500 mg 50 kapsułek Solgar
  Glutamina to trzeci z kolei, najliczniej występujący aminokwas we krwi i mózgu. Jest ona neuroprzekaźnikiem inhibitorowym i działa jako prekur­sor aminokwasu GABA (Gamma Amino Butyric Acid) – kwas gamma-ami­nomasłowy. Wywiera istotny wpływ na ból, stres, odczucie niepokoju i depresję oraz choroby..
  Podatek: 66.00zł 66.00zł
 • Aminokwasy L-Lizyna 500 mg 50 kapsułek Solgar
  Lizyna to aminokwas egzogenny i należy go pozyskiwać z pożywienia, ponieważ organizm człowieka nie potrafi go produkować. Jako że, jest aminokwasem egzogennym wchodzi w skład wielu białek, które budują i zapewniają prawidłowe funkcjonowanie organizmu. Białka tworzone są w naszym organizmie z odpo..
  Podatek: 46.00zł 46.00zł
 • Aminokwasy L-Teanina 60 kapsułek Solgar
  L-teanina jest aminokwasem, który występuje niemal wyłącznie w zielo­nej herbacie i obecnie zyskuje na popularności, jako alternatywa dla środ­ków uspokajających i relaksujących. L-teanina z łatwością pokonuje barierę krew-mózg i zdaje się zwięk­szać poziom neuroprzekaźnika hamującego kwasu gamma..
  Podatek: 144.00zł 144.00zł
 • Bio - Quinon® 30 kapsułek
  Bio - Quinon Q10 Dobry dla Twoich dziąseł Dobry dla metabolizmu energetycznego Bio-Quinon Q10 zawiera naturalny koenzym Q10 oraz witaminę C, składnik odżywczy, który przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia. Ponadto, witamina C pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia ..
  Podatek: 50.00zł 50.00zł
 • Bio-Chrom® 30 tabletek + książka gratis
  Bio-Chrom - dla utrzymania prawidłowego poziomu glukozy we krwi UWAGA! Do każdego zakupionego opakowania Książka Pernille Lund „Jak kontrolować poziom cukru we krwi” o wartości 24,99 zł. Recenzję książki zamieszczamy poniżej w opisie produktu. Czym jest chrom ? Chrom jest mikroelementem, s..
  Podatek: 26.00zł 26.00zł
 • Bio-Chrom® 60 tabletek + książka gratis
  Bio-Chrom - dla utrzymania prawidłowego poziomu glukozy we krwi UWAGA! Do każdego zakupionego opakowania Książka Pernille Lund „Jak kontrolować poziom cukru we krwi” o wartości 24,99 zł. Recenzję książki zamieszczamy poniżej w opisie produktu. Czym jest chrom ? Chrom jest mikroelementem, s..
  Podatek: 43.00zł 43.00zł
 • Bio-CLA® z zieloną herbatą 90 kapsułek
  Bio-CLA z zieloną herbatą - dla zwiększenia metabolizmu tłuszczów Czym jest  CLA i ekstrakt z zielonej herbaty ? CLA jest naturalnie występującym, wielonienasyconym kwasem tłuszczowym znajdującym się w mięsie zwierząt  (krowy, owce i inne ssaki posiadające cztery komory żołądka) oraz w nabiale..
  Podatek: 87.00zł 87.00zł
 • Bio-Magnez® 30 tabletek
  Czym jest magnez? Magnez jest niezbędnym (ale często pomijanym) składnikiem diety. Jest czwartym pod względem wielkości  minerałem występującym w organizmie człowieka. Magnez występuje we wszystkich komórkach organizmu, 98 % tego składnika występuje wewnątrz  komórki. Organizm dorosłego człowieka..
  Podatek: 27.00zł 27.00zł
 • Bio–Witamina D3® 40 tabletek
  Bio–Witamina D3 D- Pearls - pomaga w utrzymaniu zdrowych zębów i zdrowych kości Co to jest witamina D? Witamina D jest to rozpuszczalną w tłuszczach witaminą, którą otrzymujemy wraz ze spożywaniem określonych rodzajów żywności (głównie tłustych ryb). Nasz organizm jest również w stanie syntety..
  Podatek: 23.00zł 23.00zł
 • Błonnik Błonnik 120 kapsułek Solgar
  Każda kapsułka zawiera zestaw naturalnych, sproszkowanych błonników. Taka postać pozwala na zażywanie preparatu w dowolny sposób. Kapsuł­ki można połykać lub rozpuszczać w kefirze, jogurcie lub w szklance do­wolnego płynu. Zawartość kapsułki można nawet dosypać do sałatki lub surówki, traktując jako..
  Podatek: 80.00zł 80.00zł