Do pompy

Zestawy infuzyjne i akcesoria do pomp insulinowych: zestawy infuzyjne do pomp insulinowych, baterie do pompy insulinowej, pojemniki na insulinę, dreny do zestawów infuzyjnych, refundacja nfz z dostawą kurierską w 24h

Sortuj według:
Pokaż:
Producent:
Wyświetl: Lista Siatka
 • Accu Chek Combo - mały pakiet serwisowy
  Pakiet serwisowy do pompy Accu Chek Combo Accu Chek jest wiodącym na rynku producentem pomp insulinowych, glukometrów i nakłuwaczy, przeznaczonych dla osób zmagających się z cukrzycą. Oprócz podstawowego sprzętu, w ofercie Accu Chek można znaleźć akcesoria i dodatki, wspomagające działanie produk..
  Podatek: 10.80zł 10.80zł
 • Accu Chek Smart Pix - urządzenie do odczytu danych
  Aparat pozwala na dostęp do danych zgromadzonych na dyskach pomp insulinowych oraz glukometrów Accu-Check. Accu Chek Smart Pix charakteryzuje się: intuicyjnym i łatwym w obsłudze menu możliwością wyboru sposobu prezentacji danych spośród 15 propozycji W większości przypadków na kompu..
  Podatek: 108.00zł 108.00zł
 • Adapter do pompy Accu-Chek Spirit 2 sztuki
  Do poprawnego działania pompy i ochrony przed wilgocią i brudem adapter należy wymienić po około 3 miesiącach. ..
  Podatek: 10.80zł 10.80zł
 • Baterie Energizer®, 4 sztuki AAA 1.5 do pomp MiniMed® Paradigm®
  Zestaw 4 sztuk baterii Energizer® AAA 1.5 do pomp insulinowych MiniMed® Paradigm®. OPIS Zestaw 4 sztuk DO POMP MiniMed® Paradigm® ..
  Podatek: 18.00zł 18.00zł
 • Dermafoil plaster do mocowania wkłuć 6x7cm 100 sztuk
  Dermafoil przezroczysta folia z wcięciem do mocowania kaniul i do ochrony wkłucia pompy insulinowej. Zabezpiecza igłę przed wysunięciem lub odklejeniem, nawet podczas kąpieli i spoconej skórze. Rozmiar: 6x7cm Opakowanie: 100 sztuk ..
  Podatek: 78.00zł 78.00zł
 • Dren do zestawu do infuzji Accu-Chek Rapid-D Link
  Dren do zestawu do infuzji Accu-Chek Rapid-D Link , służy do podawania insuliny za pomocą pompy insulinowej. ..
  Podatek: 10.00zł 10.00zł
 • Elastopor IV plaster do mocowania wkłuć 6x8cm 1 sztuka
  Elastopor IV - jest jałowym opatrunkiem do mocowania kaniul obwodowych wyposażonych w port pionowy, wykonanym z włókniny hydrofobowo wykończonej, z zaokrąglonymi brzegami zapobiegającymi przypadkowemu odklejaniu się opatrunku. Elastopor IV wyposażony jest w centralnie umieszczony wkład chłonny za..
  Podatek: 0.30zł 0.30zł
 • ELASTPORE+PAD plaster do mocowania wkłuć 6x8cm 50 szt
  ELASTPORE + PAD I. V. – opatrunek włókninowy jałowy do mocowania kaniul dożylnych z wycięciem. Posiada wkład chłonny zabezpieczający miejsce wkłucia. Zawiera również dodatkową podkładkę pod skrzydełka kaniuli. Opatrunek wykonany z włókniny elastycznej, przepuszczającej powietrze. Każdy o..
  Podatek: 13.00zł 13.00zł
 • Etui Accu-Chek dla dzieci Piesek, niebieske
  etui Accu-Chek dla dzieci "Piesek" niebieski Niebieskie etui do pompy Accu-Check Spirit i Accu-Check Combo w kształcie pieska. Dla dziecu powyżej 3. roku życia.   ..
  Podatek: 58.50zł 58.50zł
 • Etui Accu-Chek Spirit jeansowe
  Etui Accu-Chek Spirit jeansowe Jeansowe etui do pomp Accu-Check Spirit i Accu-Check Spirit Combo. Przeznaczone dla osób powyżej 3. roku życia.   ..
  Podatek: 52.50zł 52.50zł
 • Etui Accu-Chek Spirit różowe
  Etui Accu-Chek Spirit różowe Etui na pompy Accu-Check Spirit i Accu-Check Spirit Combo w kolorze cukierkowym różowym. Przeznaczone dla osób powyżej 3. roku życia.   ..
  Podatek: 52.50zł 52.50zł
 • Etui FRIO® - na pompę insulinową
  Etui FRÍO® na pompę insulinową - etui termiczne do transportu insuliny FRIO - pierwsze na świecie, opatentowane etui etui chłodzące – Aktywuj zimną wodą, to proste! – Lekkie i kompaktowe – Wielokrotnego użytku  Wszystkie etui FRIO zostały zaprojektowane w opatentowanej technolog..
  Podatek: 76.00zł 76.00zł
 • Etui Medtronic dla sportowców do wszystkich pomp MiniMed®
  Odporne i wytrzymałe etui zabezpiecza pompę podczas uprawiania sportu. Etui jest zamykane na zamek błyskawiczny i przeznaczone do noszenia w pozycji poziomej. Można je mocować za pomocą specjalnego pasa, bądź założyć na pasek do spodni lub spodenek. OPIS Kolor szary Kolor niebieski ..
  Podatek: 166.00zł 166.00zł
 • Etui Medtronic do stanika
  Etui do stanika pozwala na umocowanie pompy z przodu lub boku stanika, bądź na jego zapięciu. OPIS Kolor czarny Kolor beżowy DO POMP Wszystkie pompy MiniMed® ..
  Podatek: 111.00zł 111.00zł
 • Etui Medtronic dżinsowe kolor Denim
  Etui z tkaniny dżinsowej dla dzieci oraz osób dorosłych. Etui jest zamykane na zamek błyskawiczny, można je nosić pionowo lub poziomo na specjalnym pasku lub przypiąć do paska np. spodni. OPIS Denim DO POMP Wszystkie pompy MiniMed® ..
  Podatek: 178.00zł 178.00zł
 • Etui Medtronic neoprenowe
  Etui z tworzywa ściśle dopasowującego się do kształtu pompy. Etui jest zamykane na zamek błyskawiczny i można je umocować poziomo za pomocą specjalnego pasa lub przypiąć do paska np. spodni. OPIS Kolor czarny Kolor różowy DO POMP Wszystkie pompy MiniMed® ..
  Podatek: 107.00zł 107.00zł
 • Etui Medtronic o fakturze skóry krokodylej dla kobiet
  Dyskretnie eleganckie, klasyczne skórzane etui dopasowane do stylu biznesowego, oficjalnego lub wieczorowego. Etui jest zamykane na zatrzask, dzięki temu masz szybki i łatwy dostęp do pompy. Można je nosić i mocować do paska za pomocą zintegrowanego klipsa lub szlufki. OPIS Kolor czarny K..
  Podatek: 161.00zł 161.00zł
 • Etui na pompę Accu Chek Spirit/Combo do bielizny
  Etui do bielizny do Accu Chek Spirit / Combo   Szczególnie użyteczne, gdy nosi się odzież dopasowaną do ciała. Etui ma klamerkę służącą do przypinania do biustonosza lub innych części bielizny. Dostępne w kolorach: biały lub czarny   ..
  Podatek: 46.70zł 46.70zł
 • Etui na udo Accu Chek Spirit Combo
  Etui przypinane na udo jest dobrym rozwiązaniem, gdy pompa ma będzie noszona pod ubraniem. Etui jest wykonane z elastycznego, śliskiego materiału. W komplecie znajdują się 3 sztuki gumowych pasków z zapinkami, do ewentualnego dopinania do bielizny, aby zwiększyć bezpieczeństwo utrzymania etiu z ..
  Podatek: 46.70zł 46.70zł
 • Etui nylonowe na pompę Accu Chek Spirit/Combo czarne
      Etui nylonowe do Accu Chek Spirit / Combo     Wytrzymałe i wielofunkcyjne etui wykonane z mocngo nylonu. Można je przymocować do paska za pomocą umieszczonego z tyłu klipsa. ..
  Podatek: 86.40zł 86.40zł