Kosmetyki dla diabetyków

Sortuj według:
Pokaż:
Producent:
Wyświetl: Lista Siatka
 • AA dla diabetyków. Balsam do ciała 200ml
  AA Therapy Dla Diabetyków BALSAM DO CIAŁA z mocznikiem i witaminą E. Balsam zapewnia natychmiastowe nawilżenie i wygładzenie skóry suchej i zniszczonej. Likwiduje uczucie szorstkości i przesuszenia naskórka. Wzmacnia funkcje ochronne skóry. Balsam łagodzi podrażnienia i zmniejsza uczucie swędzenia s..
  Podatek: 21.00zł 21.00zł
 • AA dla diabetyków. krem zmiękczająco ochronny do stóp 75ml dla diabetyków
  AA Therapy Dla Diabetyków KREM ZMIĘKCZAJĄCO - OCHRONNY DO STÓP z aktywnym czynnikiem lipidowym i mocznikiem. Preparat zapewnia kompleksową regenerację i ochronę przesuszonej i nadmiernie zrogowaciałej skórze stóp. Zapobiega szorstkości i pękaniu naskórka. Krem szybko wchłania się, pozostawiając na s..
  Podatek: 27.00zł 27.00zł
 • AA dla diabetyków. Mydło do mycia stóp 300ml
  AA therapy dla diabetyków Mydło do mycia stóp 300ml Łagodne mydło dokładnie myje skórę i zapewnia skuteczną ochronę przeciwgrzybiczą. Łagodzi podrażnienia, nawilża skórę i zapewnia uczucie świeżości. Stosowanie: do codziennej higieny stóp. Myć stopy w letniej wodzie z dodatkiem niewielkiej ilo..
  Podatek: 21.00zł 21.00zł
 • AA dla diabetyków. Żel do mycia ciała 200ml
    AA Therapy dla diabetyków. Żel do mycia ciała:   Myje skórę, nie naruszając jej naturalnej bariery ochronnej Regeneruje i chroni Nawilża i łagodzi podrażnienia Zmniejsza uczucie swędzenia skóry Pojemność: 200ml Składniki: Mocznik (5%), L-arginina, pochodne kwasu..
  Podatek: 18.00zł 18.00zł
 • Balsam pielęgnacyjny do stopy cukrzycowej 75 ml
  Zastosowanie: Produkt stworzony specjalnie do codziennej pielęgnacji szczególnie wrażliwej, suchej skóry diabetyków. Żeby wyjaśnić jakie korzyści zapewnia balsam, należy wiedzieć jakie skutki ma cukrzyca dla stóp. Cukrzyca może spowodować nieprawidłową cyrkulację krwi w stopach, co pociąga za s..
  Podatek: 39.00zł 39.00zł
 • Diabetegen (40g)
  Diabetegen 40g   Krem rekomendowany jest przez Polskie Stowarzyszenie Diabetyków. Produkt został stworzony bez jakichkolwiek sztucznych substancji konserwujących, zapachowych oraz środków ropopochodnych. Jego bardzo prosty skład ogranicza do minimum występowanie miejscowych odczynów a..
  Podatek: 49.00zł 49.00zł
 • Diabetegen Forte krem wspomagający gojenie 40g
  Jak stosować krem DIABETEGEN FORTE: Przed nałożeniem kremu, skórę należy przygotować, oczyszczając ją. Polecamy do tego celu antybakteryjną emulsję myjącą Octenisan, firmy Schulke. Ewentualnie innym środkiem spełniającym wymagania: łagodny środek myjący o zbliżonym do pH 5,5 i właściwościac..
  Podatek: 95.00zł 95.00zł
 • DIABETEGEN krem do regeneracji tkankowej 15g
  DIABETEGEN – krem do regeneracji tkankowej     Krem rekomendowany jest przez Polskie Stowarzyszenie Diabetyków. Produkt został stworzony bez jakichkolwiek sztucznych substancji konserwujących, zapachowych oraz środków ropopochodnych. Jego bardzo prosty skład ogranicza do minim..
  Podatek: 19.50zł 19.50zł