do INR, UA, HB, ketonowe

Sortuj według:
Pokaż:
Producent:
Wyświetl: Lista Siatka
 • BeneCheck Paski do pomiaru kwasu moczowego 25 sztuk
  Benecheck Paski do kontroli kwasu moczowego. Do użytku wyłącznie z urządzeniami Benecheck GLU PLUS/DUAL/PLUS do pomiaru poziomu kwasu moczowego z pełnej krwii kapilarnej. Zakres pomiaru: 0.18 - 1.19 mmol Czas pomiaru: 15 sekund Rozmiar opakowania: 25 Pasków ..
  Podatek: 65.00zł 65.00zł
 • Paski Accutrend Lactate kwas mlekowy 25 sztuk
  Paski testowe używane do oznaczania ilościowego kwasu mlekowego za pomocą reflektometru Accutrend GCT. ..
  Podatek: 250.00zł 250.00zł
 • Paski testowe Optium Xido ™ do pomiaru ciał ß-ketonowych we krwi - 10szt.
  Jeśli masz glukometr Optium™ lub Optium Xido™, możesz teraz skorzystać z możliwości pomiaru poziomu ciał ketonowych we krwi we własnym domu. Jest to pierwsze na świecie urządzenie pozwalające na pomiar poziomu stężenia glukozy i poziomu ciał ketonowych. Wystarczy tylko zmienić paski testowe, skal..
  Podatek: 120.00zł 120.00zł
 • Testy INR CoaguChek XS 24 sztuki - paski testowe do gęstości krwi
  Testy paskowe CoaguChek XS INR opakowanie 24 szt. Testy paskowe sprzedawane w pojemniku zbiorczym razem z opakowaniem zapobiegającym zawilgocenie testów. Opakowanie każdorazowo powinno być zamykane po wyjęciu testu, z powodu na możliwość zawilgocenia pozostałych testów. Wyposażenie dodatkowe t..
  Podatek: 449.00zł 449.00zł
 • Testy INR CoaguChek XS 48 sztuk - paski testowe do gęstości krwi
  Testy paskowe CoaguChek XS INR opakowanie 48 sztuk. Testy paskowe sprzedawane w pojemniku zbiorczym razem z opakowaniem zapobiegającym zawilgocenie testów. Opakowanie każdorazowo powinno być zamykane po wyjęciu testu, z powodu na możliwość zawilgocenia pozostałych testów. Wyposażenie dodatkowe..
  Podatek: 769.00zł 769.00zł
 • Testy paskowe KETO-DIASTIX® 50 sztuk
  Testy paskowe KETO-DIASTIX® przeznaczone są do monitorowania obecności i stężenia glukozy oraz ciał ketonowych (kwasu acetooctowego) w moczu, do samodzielnego stosowania przez osoby chore na cukrzycę oraz przez wykwalifikowany personel medyczny. KETO-DIASTIX® są specyficzne w stosunku do glukozy ..
  Podatek: 17.50zł 17.50zł