Ładowanie . . .
Ładowanie . . .

Kariera

 
 

Diabetyk24 to działający od 2010 r. sklep internetowy, którego głównym profilem działalności jest sprzedaż profesjonalnych urządzeń i artykułów medycznych z dziedziny diabetologii. Jesteśmy pierwszym tego typu sklepem w Polsce, a obecnie także liderem w diabetologii online. 

Nasz stale rosnący zespół tworzą ludzie, którzy są związani z branżą diabetologiczną oraz prowadzeniem działalności handlowej i analitycznej od kilkunastu lat. Członkami zespołu są także osoby chore na cukrzycę i edukatorzy diabetologiczni.

Diabetyk24 to także punkty stacjonarne w Warszawie, Katowicach, Krakowie, Wrocławiu, Łodzi, Poznaniu, Gdańsku i innych miastach. Szczegóły dotyczące lokalizacji naszych sklepów można znaleźć w zakładce sklepy. 

Obecnie poszukujemy kandydatów lub kandydatki do naszych sklepów w Warszawie i Katowicach na stanowiska:

Warszawa, ul. Żwirki i Wigury 63a:

Zapraszamy również do naszego biura w Opacz-Kolonia k. Warszawy przy ul. Szyszkowej 51 na stanowisko:


Jeśli chcesz się zaangażować w funkcjonowanie firmy prześlij nam swoją aplikację na adres: praca@diabetyk24.pl .

 
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Diabetyk24 sp. z o.o. z siedzibą w Opacz-Kolonia, ul. Szyszkowa 51, 05-816 Opacz-Kolonia. 
 
Dane zbierane są dla potrzeb przeprowadzenia rekrutacji; podanie danych osobowych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy jest niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji w pozostałym zakresie jest dobrowolne. To Pani/Pan decyduje o zakresie wyrażonej zgody, którą może w każdej chwili cofnąć dlatego prosimy o umieszczenie klauzul zgody zgodnie z poniżej podanym wzorem na swoim dokumencie aplikacyjnym.
 
Pełna treść klauzuli informacyjnej znajduje się pod linkiem: Klauzula informacyjna dla kandydatów do pracy
 
Prosimy o zamieszczenie w dokumentach klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych.
 
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych, przez DIABETYK24, w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.
 
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych, przez DIABETYK24., w celu realizacji procesu rekrutacyjnego.
 
Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia.

Pobierz naszą aplikację

Diabetyk24.pl zawsze pod ręką