Ładowanie . . .
Ładowanie . . .

Akcesoria do sensorów

AKUTOL spray do usuwania plastrów 35 ml

AKUTOL spray do usuwania plastrów 35 ml

22,59 
sylius.ui.loading
Gaziki ONE-CARE® Alcohol do dezynfekcji (100 sztuk)

Gaziki ONE-CARE® Alcohol do dezynfekcji (100 sztuk)

9,99 
sylius.ui.loading
Plastry ochronne na sensor Dexcom G6- 10 szt

Plastry ochronne na sensor Dexcom G6- 10 szt

45,90 
sylius.ui.loading
Plastry ochronne, okrągłe na sensor FreeStyle Libre 2 - 10 szt.

Plastry ochronne, okrągłe na sensor FreeStyle Libre 2 - 10 szt.

45,90 
sylius.ui.loading
Taśma Nasara Kinesiology 5m x 5cm - czerwony

Taśma Nasara Kinesiology 5m x 5cm - czerwony

25,50 
sylius.ui.loading
Taśma Nasara Kinesiology 5m x 5cm - zielony

Taśma Nasara Kinesiology 5m x 5cm - zielony

25,50 
sylius.ui.loading
Taśma Nasara Kinesiology 5m x 5cm - żółty

Taśma Nasara Kinesiology 5m x 5cm - żółty

25,50 
sylius.ui.loading

Etui i naklejki na czytnik FreeStyle Libre – ozdoba i dodatkowa ochrona w jednym

Zastanawiasz się, po co Ci naklejki lub etui na czytnik FreeStyle Libre 2? Masz dylemat, czy zdecydować się na ich zakup z obawy o to, że będzie to zbędny gadżet? Jeśli tak myślisz, czas rozwiać Twoje wątpliwości. Przedstawiamy Ci funkcje etui i naklejek na czytnik oraz charakterystykę oferowanych przez nas produktów.

Jakie funkcje spełnia etui i naklejka na czytnik?

Patrząc na różne kolory i wzory, można się domyślić, że tego typu produkty pełnią funkcję ozdobną. Za ich pomocą spersonalizujesz wygląd czytnika i nie będziesz miał wątpliwości, że należy do Ciebie. 

Żywe kolory i ciekawe wzory pozwalają również zapomnieć o tym, że jest to urządzenie służące do monitorowania choroby. Jest to szczególnie ważne w przypadku dzieci. 

Na tym jednak nie kończą się funkcje etui oraz naklejek na czytnik FreeStyle Libre 2. Oprócz tego, że są ozdobą, chronią urządzenie przed piaskiem, brudem, kurzem. Ponadto naklejka umieszczona na czytniku, zmniejsza ryzyko zarysowania ekranu. Dlatego warto zaopatrzyć się w etui lub naklejkę, jeśli prowadzisz aktywny styl życia, czy wyjeżdżasz na wakacje i szukasz dodatkowej ochrony dla czytnika (choć zarówno naklejki, jak i etui sprawdzą się również na co dzień).

Dodatkowe zabezpieczenie w postaci tego typu akcesoriów to bardzo użyteczne rozwiązanie w przypadku dzieci. Jako rodzic z pewnością zdajesz sobie sprawę, na jakie niebezpieczeństwa narażony jest czytnik. Wystarczy chwila nieuwagi, aby został uszkodzony w trakcie intensywnej zabawy. Żeby do tego nie dopuścić, już wcześniej pomyśl o ochronie czytnika. Twoje dziecko nie powinno protestować, gdy będziesz chciał zabezpieczyć go za pomocą etui lub naklejki. A wręcz przeciwnie – będzie zachwycone, że czytnik nabrał kolorów lub widać na nim ulubione zwierzątka itp. 

Wodoodporne etui, kolorowe silikonowe etui, oryginalne naklejki na czytnik – czyli o tym, co znajdziesz w naszej ofercie

Po zapoznaniu się z funkcjami, które pełnią naklejki i etui na czytnik, zdecydowałeś się na zakup? W takim razie przedstawiamy Ci produkty, które dostępne są w naszej ofercie. To powinno Ci ułatwić znalezienie odpowiedzi na pytanie o to, który z nich będzie najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb.

  • Wodoodporne etui Aquapac 608 Keymaster (na odbiorniki Dexcom lub czytnik FreeStyle Libre) – będzie dobrym wyborem, jeśli uprawiasz sporty wodne lub wyjeżdżasz na wakacje i boisz się, że czytnik nie wytrzyma kontaktu z wodą. Producent etui gwarantuje wodoodporność do 50 metrów (została ona niezależnie przetestowana, zgodnie z międzynarodowymi normami). Ważne jest też to, że wytrzymałe, odporne na wodę etui nie przeszkadza w użytkowaniu czytnika. Wszystkie przyciski oraz przełączniki w obudowie działają bez zarzutu. 
  • Silikonowe etui na czytnik FreeStyle Libre – zabezpiecza urządzenie przed uszkodzeniami mechanicznymi (które mogą powstać np. gdy upuścisz je na ziemię). W związku z tym zwróć szczególną uwagę na etui, jeśli prowadzisz intensywny tryb życia, jesteś często w podróży, czy szukasz dodatkowego zabezpieczenia dla czytnika Twojego dziecka. Silikonowe etui, zrobione jest z przyjemnego w dotyku materiału w różnych kolorach (m.in. żółtym, fioletowym, niebieskim, zielonym, czerwonym, różowym). 
  • Naklejki z folią ochronną – ciężko oderwać od nich wzrok, ponieważ zachwycają żywymi kolorami i ciekawymi wzorami (np. różowymi kwiatkami, zwierzętami, serduszkami w błękicie). Ich niewątpliwą zaletą jest też to, że zrobione są z wysokiej jakości folii, a ponadto nie pozostawiają śladu po usunięciu (dlatego możesz zmieniać naklejkę, kiedy tylko masz na to ochotę).

Etui oraz naklejki zabezpieczają czytnik, a przy tym sprawiają, że wygląda niepowtarzalnie i ciężko pomylić go z urządzeniem należącym do innej osoby. Dlatego, jeśli zależy Ci na dodatkowej ochronie urządzenia, która będzie jednocześnie jego ozdobą, zapoznaj się z oferowanymi przez nas naklejkami oraz etui na czytnik.

Pobierz naszą aplikację

Diabetyk24.pl zawsze pod ręką