Ładowanie . . .
Ładowanie . . .

Medtronic

Pełnopłatny | Guardian™ Sensor 3 CGM, 1 szt.

Pełnopłatny | Guardian™ Sensor 3 CGM, 1 szt.

145,00 
sylius.ui.loading
0 zł
Sensor Guardian 4Q CGM (MMT-7040QC2), 1 szt.

Sensor Guardian 4Q CGM (MMT-7040QC2), 1 szt.

160,00 
sylius.ui.loading
0 zł
Uniwersalna ładowarka do transmiterów Medtronic (MMT-7715)

Uniwersalna ładowarka do transmiterów Medtronic (MMT-7715)

399,00 
sylius.ui.loading
0 zł
Zestaw Startowy Guardian Link 3 CGM z OnePressSerter

Zestaw Startowy Guardian Link 3 CGM z OnePressSerter

749,00 
sylius.ui.loading
0 zł
Pełnopłatny | Transmiter Guardian™ Link 4 CGM (MMT-7841W2)

Pełnopłatny | Transmiter Guardian™ Link 4 CGM (MMT-7841W2)

970,00 
sylius.ui.loading
0 zł
Inteligentny wstrzykiwacz insuliny InPen™, 1 szt. (MMT - 105ELGYW1)

Inteligentny wstrzykiwacz insuliny InPen™, 1 szt. (MMT - 105ELGYW1)

1 499,00 
sylius.ui.loading

Nowoczesne urządzenia i akcesoria marki Medtronic do ciągłęgo monitorowania glikemii – jak mogą Ci pomóc?

Systemy ciągłego monitorowania glikemii (CGM) pomagają monitorować przebieg cukrzycy i uchronić się przed groźnymi powikłaniami. Jak sama nazwa mówi, wynika to z tego, że dzięki nim masz glikemię pod stałą kontrolą. Jeśli chcesz skorzystać z możliwości, jakie dają tego typu systemy, podpowiemy Ci, w co należy się zaopatrzyć i jakie są plusy takiego rozwiązania. 

Sensor do monitorowania glikemii – wygodny i łatwy do założenia 

Jeśli ciągłe monitorowanie glikemii ma być rozwiązaniem, które faktycznie przyniesie Ci korzyści, musi być proste. Takie właśnie jest dzięki nowoczesnemu sensorowi Medtronic, który umożliwia odczyt informacji na temat poziomu glukozy.
Sensor to niewielkie urządzenie, którego aplikacja nie jest niczym skomplikowanym. Odbywa się za pomocą jednego kliknięcia. Dlatego może być z powodzeniem stosowany zarówno przez dorosłych, jak i dzieci. 
W naszej ofercie znajdziesz różnego rodzaju sensory Medtronic:
  • Enlite™,
  • Guardian™ Sensor 3,
  • Guardian™ Sensor 4.
Oprócz sensora do monitorowania glikemii potrzebny Ci będzie transmiter będący jednym z elementów systemu CGM. Jego rolą jest przekazywanie informacji dotyczących poziomu glukozy z sensora do urządzenia wyświetlającego.
Aby umożliwić Ci monitorowanie przebiegu choroby w wygodny sposób, oferujemy również transmitery przeznaczone do sensora Medtronic:
  • Guardian Connect (kompatybilny z urządzeniem Enlite™ oraz aplikacją mobilną na iPhone, iPad);
  • Guardian™ Link 3 BLE (GL3) – najnowocześniejsze urządzenie marki Medtronic, kompatybilne z Guardian™ Sensor 3 oraz pompą insulinową MiniMed™ 780G;
  • MiniLink™ (kompatybilny z sensorem Enlite™ oraz systemami: MiniMed® Veo™, MiniMed® 722, MiniMed® REAL-Time, Guardian® REAL-Time);
Czy warto inwestować w systemy ciągłego monitorowania glikemii? Tak, ponieważ jest to wygodne rozwiązanie, które sprawdzi się nawet w przypadku dzieci oraz intensywnego stylu życia. Poza tym system CGM wiąże się również z korzyściami zdrowotnymi – ma pozytywny wpływ na kontrolę glikemii, a także zapewnia lepszą ochronę przed hipoglikemią. 


Plastry zabezpieczające na transmitery Medtronic – dlaczego są tak przydatne?

Nowoczesne urządzenia do ciągłego monitorowania glikemii zostały zaprojektowane tak, aby ich używanie było, jak najprostsze i niemal niezauważalne. Jednak mogą zdarzyć się sytuacje, gdy sensor będzie narażony na odklejenie i zniszczenie. Jak się przed tym uchronić, aby nie narażać się na dodatkowe koszty?
Warto zaopatrzyć się w plastry zabezpieczające na transmitery Medtronic. Chronią urządzenie, a przy tym są wodoodporne i bardzo trwałe. Dlatego bez problemu możesz kupić je również dla swojego dziecka, czy korzystać z nich nawet, jeśli masz zamiar kontynuować treningi na basenie. Poza tym plastry są odporne na pot i różne uszkodzenia. Nie strzępią się, więc nie musisz obawiać się, że będą wyglądać nieestetycznie. 
Plastry to wielofunkcyjny produkt, który spełnia nie tylko funkcje ochronne, ale i ozdobne. A to dlatego, że dostępny jest w wersjach, które nie przypominają typowych plastrów. Do wyboru masz oryginalne wzory i kolory, które przypadną do gustu nie tylko najmłodszym!
A jeśli plastry to za mało, możesz zaopatrzyć się w uchwyt na transmiter. Jest wykonany z materiału odpornego na złe warunki atmosferyczne, a jednocześnie przyjaznego dla skóry. Do uchwytu dołączona jest wymienna opaska. Taki zestaw świetnie sprawdzi się, jeśli masz uczulenie na klej lub zabezpieczanie urządzenia za pomocą plastrów, jest niewystarczające.
Jeśli zależy Ci na personalizacji urządzenia, zwróć uwagę również na specjalne naklejki ochronne na transmiter. W naszej ofercie znajdziesz te, które wyróżniają się nietuzinkowymi wzorami sprawiającymi, że transmiter wygląda bardziej „przyjaźnie” (co z pewnością nie umknie uwadze dzieci).
Jeśli zmagasz się z cukrzycą, skorzystaj z możliwości, jakie daje nowoczesna technologia. Zapoznaj się z naszą ofertą urządzeń i akcesoriów marki Medtronic, a zobaczysz, że życie z chorobą stanie się znacznie prostsze!

Pobierz naszą aplikację

Diabetyk24.pl zawsze pod ręką