Ładowanie . . .
Ładowanie . . .

FRÍO

Etui chłodzące FRIO – poznaj produkt zapewniający odpowiednie warunki przechowywania leków na co dzień i w podróży!

Planujesz wyjazd na wakacje i martwisz się o to, że wysoka temperatura zaszkodzi Twoim lekom? A może szukasz czegoś, co na co dzień ułatwi transport leków, zapewniając im odpowiednie warunki przechowywania. W każdej z tej sytuacji świetnie sprawdzi się etui chłodzące FRIO. 

FRIO – opatentowana technologia pozwalająca na bezpieczne przechowywanie leków

Chorujesz na cukrzycę i zastanawiasz się, jak bezpiecznie przechowywać ampułki z insuliną, czy "kartridże" do wstrzykiwaczy i penów? Potrzebne Ci będzie coś, co ochroni jej przed szkodliwym działaniem wysokiej temperatury. A to oznacza, że nie powinieneś trzymać ich w zwykłej kosmetyczce, czy torebce. 

Dużo lepszym wyborem będzie etui chłodzące do penów, które zapewnia odpowiednie warunki przechowywania. Jeśli jeszcze go nie masz lub szykujesz się do zakupu nowego produktu, zwróć uwagę na etui FRIO. 

To pierwsze na świecie, opatentowane etui chłodzące, które przeszło pomyślnie testy jakości i spełnia rygorystyczne normy unijne. Ma szerokie zastosowanie – zostało zaprojektowane tak, aby umożliwić wygodne i bezpieczne przechowywanie zarówno ampułek z insuliną, jak i wstrzykiwaczy oraz pomp. W razie konieczności możesz przechowywać w nim również inne leki, które zażywasz – pamiętaj jednak, aby najpierw upewnić się, że jest to wskazane przez producenta (ponieważ etui zostało zaprojektowane z myślą o insulinie). 

Ponadto etui FRIO wyróżnia się tym, że:

  • jest łatwe w użyciu – jeśli chcesz je aktywować, wystarczy, że zanurzysz etui na kilka minut w chłodnej wodzie. Prosta i szybka aktywacja ułatwia przechowywanie leków zarówno na co dzień, jak i w podróży. Nawet jeśli jedziesz na wakacje, nie musisz martwić się o to, że będą narażone na działanie wysokiej temperatury. 
  • Zapewnia odpowiednie warunki przechowywania przez długi czas – kryształy, które znajdują się w panelu wkładki wewnętrznej, pod wpływem działania zimnej wody zamienią się w żel. Pozostaje on chłodny nawet przez długi czas. Dzięki temu możesz przechowywać leki w odpowiedniej temperaturze przez co najmniej 45 godzin. A to oznacza, że nie musisz co chwila pamiętać o aktywacji etui (co ma duże znaczenie przy intensywnym trybie życia, podróżach, czy w przypadku osób w podeszłym wieku). 
  • Jest lekkie i kompaktowe, dzięki czemu nie zajmuje dużo miejsca w torebce, czy plecaku i możesz bez problemu zabierać je ze sobą tam, gdzie chcesz.

Termiczne etui na leki to nie żaden zbędny gadżet. To coś, co pomoże Ci zapewnić odpowiednie warunki przechowywania insuliny (i nie tylko) oraz ułatwi jej transport. 

Poznaj etui FRIO dostępne w naszej ofercie!

W zależności od Twoich potrzeb oferujemy Ci zarówno pojedyncze, jak i podwójne etui. Drugie z wymienionych przyda Ci się, jeśli potrzebujesz więcej miejsca. Zmieścisz w nim aż 2 peny (lub 1 pen i 2 ampułki po 3 ml albo 1 pen i 3 ampułki po 1,5 ml). A jeśli potrzebujesz jeszcze bardziej pojemnego polecamy Ci duże etui FRIO o wymiarach 140 mm x 180 mm. Możesz w nim przechowywać aż 5 penów lub 4 ampułki 10 ml, 1 pen i 10 ampułek po 3 ml, 2 peny i 6 ampułek 3 ml albo 1 pen i 15 ampułek 1,5 ml.

Podczas podróży przyda Ci się również torba podróżna Vitesse. Nie zawiera wkładów chłodzących, ale za to może posłużyć Ci do przewożenia etui i innych niezbędnych rzeczy. Dzięki temu, że zawiera 2 sekcje z wieloma pojemnymi kieszeniami i pomieści nawet pojemnik do utylizacji (0,2 l), pomoże Ci się dobrze zorganizować podczas wyjazdów.

A jeśli szukasz czegoś bardziej kompaktowego, co sprawdzi się nie tylko w podróży, ale i na co dzień polecamy Ci pojedyncze etui chłodzące do penów o wymiarach 65 mm x 180 mm. Bez problemu zmieścisz w nim 1 wstrzykiwacz lub 2 ampułki po 3 ml albo 3 ampułki po 1,5 ml.

W naszym sklepie znajdziesz zarówno szeroki wybór etui chłodzących, jak i torbę podróżną, które zapewniają lekom odpowiednie warunki przechowywania, a Tobie dużą wygodę. Zapraszamy do zakupu, jeśli szukasz produktów wysokiej jakości, które sprawdzą się zarówno na co dzień, jak i w czasie podróży!

Pobierz naszą aplikację

Diabetyk24.pl zawsze pod ręką