• +48 22 464 86 86
  • Masz pytanie? sklep@diabetyk24.pl

Zestawy infuzyjne I refundacja NFZ

W dziale tym znajdziesz refundowane przez NFZ zestawy infuzyjne do większości popularnych w Polsce pomp insulinowych, takich ja Medtronic, AccuChek i Ypsomed. Zestawy infuzyjne do osobistej pompy insulinowej, potocznie zwane wkłuciami, to profesjonalny sprzęt medyczny dla cukrzyków. Pacjentom z cukrzycą przysługuje refundacja na wybrane wyroby medyczne, w tym również na wkłucia. Sprawdź, czy jesteś w grupie pacjentów objętych refundacją NFZ. Zestaw infuzyjny należy wybierać starannie, biorąc pod uwagę m.in.: budowę ciała, wiek, styl życia.

Specjalistyczny sklep dla cukrzyków Diabetyk24 oferuje szeroki wybór wkłuć. Wszystko po to, aby by ułatwić Ci wybór najbardziej odpowiedniego zestawu.

Zestawy infuzyjne w walce z cukrzycą

Zestawy infuzyjne dostępne na Diabetyk24.pl są nie tylko niebywale intuicyjne, ale również proste w obsłudze. Ponadto zapewniają pełne bezpieczeństwo ich użytkowania. Kontrolowanie cukrzycy jeszcze nigdy nie było tak proste!

Koniecznie sprawdź, jakie zestawy pasują do Twojej pompy oraz jaki typ jest dla Ciebie najlepszy. Złóż zamówienie już dziś bez wychodzenia z domu. Zapraszamy również do zapoznania się z pozostałą ofertą naszego sklepu. Już teraz podpowiadamy, że doskonałym uzupełnieniem mogą okazać się akcesoria do pomp insulinowych, w których znajdziesz m.in. etui, pasy, a także zatyczki.

Znaleziono 13 produktów

Łatwo zrealizujesz zlecenie

  • Złóż
    zamówienie
  • Odbierz
    paczkę