Ładowanie . . .
Ładowanie . . .

Pełnopłatne pojemniki na insulinę

Pojemnik na insulinę plastikowy niebieski 5 szt.

Pojemnik na insulinę plastikowy niebieski 5 szt.

45,00 
sylius.ui.loading
Pudełko do przechowywania zbiorników mylife YpsoPump Reservoir

Pudełko do przechowywania zbiorników mylife YpsoPump Reservoir

19,90 
sylius.ui.loading
Pojemnik na insulinę 3ml do pomp Medtronic MiniMed™ (MMT-332A)

Pojemnik na insulinę 3ml do pomp Medtronic MiniMed™ (MMT-332A)

9,00 
sylius.ui.loading
Pojemnik na insulinę Medtronic Extended (MMT-342)

Pojemnik na insulinę Medtronic Extended (MMT-342)

9,00 
sylius.ui.loading
Pojemnik na insulinę mylife YpsoPump, 1 szt.

Pojemnik na insulinę mylife YpsoPump, 1 szt.

10,50 
sylius.ui.loading

Pojemnik na insulinę, który współpracuje z Twoją pompą insulinową

Jeśli korzystasz z pompy insulinowej, potrzebujesz zintegrowanego z nią pojemnika na insulinę. Przy jego zakupie zwróć uwagę nie tylko, czy współpracuje z Twoim urządzeniem. Równie istotne jest to, aby obsługa pojemnika była prosta. Sprawdź, jakie produkty masz do wyboru. 

Pojemnik na insulinę – niezbędny element wyposażenia pompy insulinowej

Pompa insulinowa to kompaktowe urządzenie, które znajduje zastosowanie w nowoczesnej terapii cukrzycy. Bywa określana „sztuczną trzustką”, ponieważ mechanizm jej działania pozwala na naśladowanie funkcji zdrowego narządu. 

Jak podawana jest insulina w tym nowoczesnym urządzeniu? Przez zestaw infuzyjny, w skład którego wchodzi wkłucie umieszczane w tkance podskórnej, dren, a także pojemnik na insulinę. 

Ostatni z wymienionych elementów to niewielki zbiorniczek, który jak sama nazwa mówi, jest napełniany insuliną. W związku z tym funkcjonowanie pompy bez niego byłoby niemożliwe. 

To oznacza, że decydując się na korzystanie z pompy insulinowej, powinieneś zaopatrzyć się w odpowiedni pojemnik na insulinę. Taki, który będzie współpracował z Twoim urządzeniem. 

Jakie pojemniki na insulinę znajdziesz w naszej ofercie?

Wybierając pojemnik do pompy insulinowej, zwróć uwagę nie tylko na cenę. Bardzo ważne jest to, żeby dany produkt współpracował z konkretnym urządzeniem. 

Poza tym dla własnej wygody szukaj pojemnika, który możesz łatwo napełnić. Zanim dokonasz wyboru, zapoznaj się z charakterystyką pojemników na insulinę dostępnych w naszej ofercie.

Pojemnik na insulinę Medtronic

To pojemnik, który współpracuje z pompą insulinową MiniMed™ 640G, Veo, 722, 715, 712. Dostępny jest w dwóch wersjach: o pojemności 1,8 ml i 3 ml.

Co go wyróżnia? Jest to pojemnik, który został zaprojektowany tak, aby jego używanie było łatwe i bezpieczne. Nie wymaga montażu, jest gotowy do użycia. 

Poza tym korzystnie z niego zmniejsza ryzyko obrażeń – jest to szczególnie ważne, jeśli dopiero zaczynasz używać pompy insulinowej. A to dzięki temu, że nie potrzebujesz dodatkowej igły (w odróżnieniu od pojemników, które mają złącze typu luer). Jest ona zintegrowana ze złączem TransferGuard.

Ponadto złącze TransferGuard pozwala na łatwe zamontowanie na fiolce z insuliną. Dzięki temu napełnianie pojemnika jest proste i bezpieczne. 

Pojemnik na insulinę Accu-Chek

Oferujemy Ci również pojemnik na insulinę Accu-Chek, który współpracuje z pompą Combo, Accu-Chek Spirit, a także Accu Chek H-Tron.

Jest to produkt sterylny, którego możesz użyć tylko raz. Został zrobiony z przezroczystego plastiku, a jego nasadka (w której znajduje się igła) ma kolor niebieski. Z kolei pojemność wynosi 3,15 ml.

Pojemnik sprzedawany jest zarówno na sztuki, jak i w zestawach. Jeśli chcesz zaopatrzyć się w większą ilość pojemników i zaoszczędzić czas na składanie kolejnych zamówień, proponujemy Ci zestaw pięciu pojemników. 

Pojemnik na insulinę mylife YpsoPump

W naszej ofercie znajdziesz także pojemnik zintegrowany z pompą insulinową mylife™ YpsoPump®. Jego używanie jest bardzo wygodne, ponieważ ma prosty w obsłudze system napełniania oraz wyraźną podziałkę służącą do oznaczenia poziomu napełnienia. 

Pusty zbiornik możesz napełnić analogiem insuliny o szybkim działaniu o stężeniu 100 j./ml. Ma on pojemność 1,6 ml/160 j. i zrobiony jest ze szkła. 

Po napełnieniu pojemnika możesz przechowywać go w temperaturze 2-8℃ do 30 dni. Trzymanie go „luzem” w lodówce jest dość uciążliwe. Poza tym istnieje ryzyko, że nie zauważysz małego zbiornika i dojdzie do jego uszkodzenia (pamiętaj, że jest wykonany ze szkła). Dlatego, aby jego przechowywanie było wygodniejsze i bezpieczniejsze, proponujemy Ci specjalne pudełko. Możesz trzymać w nim aż 12 napełnionych pojemników mylife YpsoPump. 

Pojemnik na insulinę to niezbędny element wyposażenia pompy insulinowej. Dlatego, jeśli korzystasz z tego urządzenia, zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz pojemnik, który współpracuje z daną pompą. Bez problemu znajdziesz produkt, który nie tylko nadaje się do Twojego urządzenia, ale jest także prosty w obsłudze. 

Pobierz naszą aplikację

Diabetyk24.pl zawsze pod ręką