Ładowanie . . .
Ładowanie . . .

Torby i piórniki

Nawet prowadząc intensywny tryb życia i będące często poza domem nie musisz martwić się o przechowywanie i transport insuliny w odpowiednich warunkach. Sprawę ułatwią specjalna torba termiczna na leki oraz piórniki – poznaj te dostępne w naszej ofercie!

Torba termiczna na leki – jakie jest jej zastosowanie i kiedy może Ci się przydać?

Zdarza się, że osoby, które dopiero co usłyszały od lekarza, że cierpią na chorobę przewlekłą, dopada strach. Zaczynają martwić się o to, że ich dotychczasowy styl życia będzie musiał ulec diametralnej zmianie. Dotyczy to szczególnie pacjentów, którzy prowadzą aktywny tryb życia, często podróżują, czy uprawiają sport.

Jeśli również do nich należysz, pewnie zastanawiasz się, jak pogodzić konieczność codziennego podawania insuliny z podróżami, treningami itd.? Czy jest to w ogóle możliwe? Oczywiście, że tak! Nowoczesne metody leczenia, a także akcesoria dla osób zmagających się z cukrzycą umożliwiają prowadzenie dotychczasowego trybu życia. 

Jednym z takich akcesoriów jest tzw. torba diabetologiczna, służąca do przechowywania i transportowania leków w odpowiedniej temperaturze. Dzięki niej będziesz mógł przewozić potrzebną Ci insulinę w dowolne miejsce – bez obaw o szkodliwy wpływ wysokiej temperatury. 

Mając taką torbę termiczną na leki, nie musisz martwić się o to, że w miejscu, gdzie zamierzasz nocować, nie ma dostępu do lodówki. Albo zaprzątać sobie głowy tym, że chcesz wybrać się w daleką podróż. 

Pojemne torby termoizolacyjne, kompaktowe piórniki oraz stylowe etui i torebki – sprawdź, jakie przydatne akcesoria znajdziesz w naszej ofercie

Szeroki wybór toreb służących do przechowywania i transportu leków znajdziesz w naszej ofercie. Ponadto w naszym sklepie dostępne są mniejsze piórniki izotermiczne, czy stylowe etui i torebki. Wszystkie te akcesoria ułatwią Ci przechowywanie oraz transport insuliny w odpowiedniej temperaturze – zarówno na co dzień, jak i w szczególnych okolicznościach (np. podczas długiej podróży).

W naszej ofercie znajdziesz praktyczne torby od znanych i cenionych producentów: Elite Bags i Frio UK Ltd. Są lekkie, kompaktowe, a zarazem pojemne. Dzięki temu bez problemu spakujesz w nie insulinę oraz potrzebne Ci akcesoria medyczne, aby zabrać je w dowolne miejsce. 

Jeśli zastanawiasz się nad wyborem najlepszej dla Ciebie torby termoizolacyjnej na leki, poniższy opis powinien być pomocny 

  • FRIO® - torba podróżna Vitesse o wymiarach  225 mm x 160 mm x 60 mm. Jest bardzo praktyczna, ponieważ ma wiele wewnętrznych kieszeni, a także jedną większą, w której możesz umieścić pojemnik do utylizacji (o pojemności 0,2 l). Poza tym została wyposażona w kieszeń pokrytą siatką, która zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza i świetnie nadaje się do transportowania etui FRIO. 
  • Torba diabetologiczna Elite Bags wykonana została z najwyższej jakości materiałów, które sprawiają, że jest wyjątkowo wytrzymała. Dlatego nie musisz martwić się o to, że jeśli często podróżujesz, zabierasz ją w różne miejsce itd.,  szybko się zniszczy. Oprócz dużej wytrzymałości wyróżnia się tym, że jest bardzo pojemna. W jej tylnej kieszeni znajduje się duża przegroda, a także specjalna kieszeń służąca do przechowywania żelu chłodzącego. Z kolei przednia część torby przeznaczona jest do transportu pasków testowych, glukometrów, igieł do penów itp. Odpowiednią temperaturę wewnątrz torby zapewnia wkład chłodzący, a także białe wnętrze wyłożone specjalnym materiałem izotermicznym. 

Dodatkową zaletą jest to, że torby termoizolacyjne na leki Elite Bags dostępne są w różnych kolorach oraz wzorach. W naszej ofercie znajdziesz zarówno klasyczną czarną torbę, jak i szarą oraz taką, która zachwyca żywymi kolorami (niebieskim, zielonym, fioletowym). 

Oprócz toreb oferujemy Ci również kompaktowe piórniki, a także stylowe etui oraz torebki. Dzięki nim dbanie o regularne przyjmowanie insuliny nawet poza domem stanie się dużo prostsze!