Ładowanie . . .
Ładowanie . . .

Elite Bags

Torbatermiczna na leki – sposób na to, by mieć niezbędne leki zawsze przy sobie

Pewnie nie raz zdarzyło Ci się przewozićjedzenie, czy napoje w torbie termoizolacyjnej. A czy wiesz, że możesz kupićrównież taką, która służy do transportu leków w odpowiedniej temperaturze?

Dla kogoprzeznaczona jest torba termiczna na leki?

Torba termoizolacyjna na leki będziedoskonałym rozwiązaniem, jeśli musisz mieć zawsze przy sobie insulinę, a takżeglukometr, igły, czy czytnik pasków. Nie będziesz musiał już martwić się o to,jak zabrać je ze sobą w podróż, na przejażdżkę rowerową, do pracy, czy szkoły.

Torba izotermiczna przydaje się równieżpielęgniarkom, ratownikom medycznym i lekarzom. Jej zakup będzie dobrympomysłem, jeśli nie jesteś pacjentem, ale musisz mieć przy sobie leki i sprzętniezbędny do pracy. 

Elite Bags –wysokiej jakości torby izotermiczne zaprojektowane z myślą o Twoich potrzebach

Elite Bags to uznany hiszpański producentatestowanych toreb i neseserów medycznych. Co je wyróżnia? Wykonane są zwysokiej jakości materiałów, które są łatwe do utrzymania w czystości i odpornena intensywne użytkowanie. Dlatego nie musisz martwić się o to, że zniszczą siępodczas pierwszej podróży, intensywnego dnia w pracy, czy, że będąnieodpowiednie dla młodszych pacjentów. 

Poza tym produkty Elite Bags wyróżniają siędesignem. Dostępne są w różnych kolorach i kształtach – niektóre z nich zostałyzaprojektowane z myślą o dzieciach. Jest to bardzo ważne, ponieważ Twojapociecha, widząc taką torbę, czy etui termiczne nie będzie protestować, że musibrać leki ze sobą. 

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór etuioraz toreb izotermicznych dla cukrzyka marki Elite Bags. Poniżej przedstawionazostała charakterystyka wybranych produktów ułatwiająca wybór tego, któryspełni Twoje oczekiwania. 

Piórnikizotermiczny – stylowy i poręczny

Zamiast dużej torby izotermicznej dla cukrzykawolisz coś bardziej poręcznego, co zmieści się w każdej torebce i plecaku?Spełnieniem Twoich oczekiwań będzie piórnik izotermiczny. Nie zabiera dużomiejsca, a jednocześnie jest na tyle pojemny, że przetransportujesz w nimniezbędne leki i sprzęt. Dodatkowo ma w środku kieszeń z wygodnymi przegródkamii gumkami, dzięki którym możesz trzymać glukometr, paski i nakłuwacz w jednymmiejscu.

Oprócz tego, że piórnik izotermiczny jestpraktyczny, prezentuje się bardzo stylowo. Dostępny jest w kilku kolorach – nietylko tych klasycznych i bardziej stonowanych (jak czarny, szary, czygranatowy), ale i fioletowym oraz różowym.

Etuiizotermiczne FRIO – opatentowana technologia krystaliczna zapewniającaodpowiednią temperaturę

To etui chłodzące, które możesz aktywować wprosty sposób, za pomocą zimnej wody (czas ponownego ładowania to tylko 5minut). To bardzo praktyczne rozwiązanie, które przydaje się podczas podróży.Poza tym etui izotermiczne FRIO jest lekkie i kompaktowe (wymiary wewnętrznewynoszą 83 mm x 180 mm), dzięki czemu możesz zabrać je wszędzie. 

Jest jeszcze jedna ważna informacja – etuiFRIO zostało stworzone przy użyciu opatentowanej technologii krystalicznej. Ato oznacza, że podczas transportu, Twoje leki będą miały zapewnioną odpowiedniątemperaturę. 

Pojemna torbaizotermiczna służąca do przenoszenia narzędzi medycznych i leków

Oprócz kompaktowych piórników i etui, w naszejofercie znajdziesz pojemną torbę izotermiczną na leki. Została zaprojektowana zmyślą o pacjentach, a także pielęgniarkach, ratownikach medycznych i lekarzach.W tego typu torbie bez problemu zmieścisz niezbędne leki oraz narzędziamedyczne. Dodatkowo w zestawie otrzymasz cold gel, który pomaga w utrzymaniuodpowiedniej temperatury przez długi czas. Nie będziesz już martwił się otransport leków, nawet jeśli wyjeżdżasz daleko! 

To nie koniec zalet torby izotermicznej markiElite Bags. Wyróżnia ją również to, że ma atest CE, została wykonana z wysokiejjakości materiałów (które są zmywalne, więc łatwo utrzymać je w czystości) idostępna jest w różnych kolorach (niektóre modele mają również ciekawe wzorynp. niebieskie roboty zaprojektowane z myślą o najmłodszych pacjentach). 

 

Nie pozwól, aby choroba pokrzyżowała Twojeplany – zamów piórnik, etui lub torbę izotermiczną z naszej oferty, aby bezproblemu zabrać ze sobą leki i narzędzia medyczne w dowolne miejsce!

Pobierz naszą aplikację

Diabetyk24.pl zawsze pod ręką

Smartfon