Ładowanie . . .
Ładowanie . . .

O firmie

Właścicielem i podmiotem prowadzącym sklep internetowy, działający pod adresem diabetyk24.pl jest 

Diabetyk24 Sp. z o.o.
wpisana przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie,
XIV Wydział Gospodarczy do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem
KRS: 0000365882,
nr NIP 7010259045,
nr REGON 142611096,
o wysokości kapitału zakładowego: 1 340 500,00 zł,
z siedzibą w Opacz-Kolonia przy ul. Szyszkowa 51

Telefon (biuro): +48 22 464 86 86
E-mail (biuro): sklep@diabetyk24.pl

Diabetyk24 to działający od 2010 r. sklep internetowy, którego głównym profilem działalności jest sprzedaż profesjonalnych urządzeń i artykułów medycznych z dziedziny diabetologii. Jesteśmy pierwszym tego typu sklepem w Polsce, a obecnie także liderem w diabetologii online. Diabetyk24 to także punkty stacjonarne w Warszawie, Katowicach, Krakowie, Wrocławiu, Łodzi, Poznaniu i Gdańsku - szczegóły dotyczące lokalizacji naszych sklepów znajdziecie Państwo w zakładce nasze sklepy.

Naszym największym dobrem jest zaufanie i opinia naszych klientów. Dokładamy wszelkich starań by zamówienia były realizowane szybko i profesjonalnie, a nasz personel dysponował ekspercką wiedzą z dziedziny diabetologicznych artykułów medycznych.
Od kilku już lat jesteśmy wyróżnieni przez Opineo.pl w rankingu sklepów internetowych w kategorii "Zdrowie i uroda" za jakość naszych usług, na podstawie opinii naszych klientów.

Stale pracujemy także nad tym by dysponować pełną ofertą produktów dla diabetyków i by były one w konkurencyjnych cenach. Sprowadzamy nowe wartościowe produkty z zagranicy, uważnie słuchamy swoich klientów względem brakujących w naszej ofercie produktów.

Nasz stale rosnący zespół tworzą ludzie, którzy są związani z branżą diabetologiczną oraz prowadzeniem działalności handlowej i analitycznej od kilkunastu lat. Członkami zespołu są także osoby chore na cukrzycę i edukatorzy diabetologiczni.

Pozdrawiamy serdecznie,
Zespół Diabetyk24

Pobierz naszą aplikację

Diabetyk24.pl zawsze pod ręką