Ładowanie . . .
Ładowanie . . .

Pompy insulinowe

Pompy insulinowe - te niewielkie, elektroniczne urządzenia do podawania insuliny, wykorzystywane w terapii cukrzycy. Istnieją w dwóch rodzajach osobista pompa insulinowa – zewnętrzne urządzenie, które można nosić przymocowane, np. do paska, w kieszeni, w saszetce oraz w postaci wszczepienna – te umieszcza się pod skórą nad mięśniem prostym brzucha. Zadaniem pompy insulinowej jest jak najwierniejsze naśladowanie działania trzustki. Jej rolą jest regularne dostarczanie odpowiedniej dawki insuliny do organizmu.

Pompa insulinowa to inwestycja w zdrowie. Ze względu na swój niewielki rozmiar, można ją ukryć pod ubraniem, a także zabrać ze sobą w dowolne miejsce. To doskonałe i wygodne rozwiązanie dla osób, które lubią sportowy, aktywny tryb życia, a także poczucie bezpieczeństwa dla tych, którzy nie odżywiają się regularnie czy pracują zbyt intensywnie. 

W naszym sklepie znaleźć można urządzenia do podawania insuliny marek Accu-Chek Combo i Mylife Ypsopump , które wyróżniają się wysoką jakością wykonania, skutecznością działania, a także niewielkimi rozmiarami. A dzięki licznym akcesoriom, dostępnym w sprzedaży, takim jak: etui na pompę, pasy na pompę klipsy do pomp, korzystanie z tych produktów jest wygodne i bezproblemowe, zarówno w domu, jak i poza nim.