Ładowanie . . .
Ładowanie . . .
Inteligentny wstrzykiwacz insuliny InPen™, 1 szt. (MMT-105NNBLW1)
Wysyłka 0 zł
sylius.ui.loading

Opis produktu

InPen™ Inteligentny Pen do podskórnego podawania wybranych insulin firmy Novo Nordisk (NovoRapid®, Fiasp®).

Inteligentny wstrzykiwacz insuliny InPen™ automatycznie  zaleci odpowiednią dawkę insuliny na posiłek lub korektę, a także przypomni o dawce pominiętej.

Wstrzykiwacz InPen™, wraz z sensorem Simplera™, tworzą inteligentny system Smart MDI.

Czym jest inteligentny system Smart MDI?

Inteligentny system Smart MDI to połączenie naszego najnowocześniejszego sensora Simplera™ do ciągłego monitorowania glikemii z inteligentnym wstrzykiwaczem insuliny InPen™.

Inteligentny wstrzykiwacz insuliny InPen™ pomaga w rejestrowaniu informacji o podanych bolusach, śledzeniu insuliny aktywnej oraz zalecaniu bolusów posiłkowych i korekcyjnych.

Sensor CGM Simplera™ pozwala z wyprzedzeniem zorientować się, że poziom glukozy wkrótce może być za niski lub za wysoki — dzięki odczytom w czasie rzeczywistym, trendom i powiadomieniom, bez konieczności nakłuwania palców.

Inteligentny system Smart MDI, to zaawansowane rozwiązanie dla osób z cukrzycą leczonych metodą wielokrotnych wstrzyknięć (Multiple Daily Injections, MDI). Sprawia, że rzadziej musisz sprawdzać poziom glukozy , notować godziny podania insuliny i samodzielnie obliczać kolejne dawki. Ponieważ monitoruje zarówno ilość insuliny podanej i aktywnej, jak i poziomy glukozy, może w czasie rzeczywistym udzielać spersonalizowanych podpowiedzi dotyczących dawkowania — a Ty podajesz dokładnie taką dawkę, jakiej potrzebujesz.

Takie rozwiązanie pomaga osobom z cukrzycą podejmować świadome decyzje dotyczące dawkowania insuliny dzięki automatycznemu rejestrowaniu stężenia glukozy w czasie rzeczywistym, rejestrowaniu informacji o podanych bolusach, śledzeniu insuliny aktywnej oraz zalecaniu bolusów posiłkowych i korekcyjnych.

Inteligentny system Smart MDI zapewnia osobom stosującym terapię metodą wielokrotnych wstrzyknięć możliwość śledzenia poziomu glukozy oraz dawkowania insuliny za pomocą aplikacji na smartfona oraz umożliwia lekarzom przeglądanie codziennych decyzji swoich pacjentów.

Inteligentny system Smart MDI firmy Medtronic obejmuje:

 1. Nowy sensor CGM Simplera™ oraz nadajnik w jednym urządzeniu. Jednorazowego użytku, o dyskretnej konstrukcji, który można w prosty sposób założyć i nosić. Sensor Simplera™ posiada certyfikat CE i jest przeznaczony dla pacjentów w wieku powyżej 2 lat.

Sensor CGM Simplera™ to małe, wodoodporne urządzenie, które po założeniu przesyła do aplikacji na smartfonie odczyty poziomu glukozy w czasie rzeczywistym co 5 minut, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Nie wymaga nakłuwania palców ani skanowania oraz jest łatwe do samodzielnego założenia.

 1. Inteligentny wstrzykiwacz insuliny InPen™ Wielorazowy pen do podskórnego podawania insuliny szybko działającej, który łączy się przez Bluetooth® z aplikacją na smartfonie. Możliwość ustawienia dawki co pół jednostki oraz monitorowania temperatury insuliny.
 2. Aplikacja Simplera™

• system CGM z personalizacją alarmów oraz predykcją do 60 minut przed spodziewanym wzrostem lub spadkiem glikemii do określonego przez użytkownika poziomu

• możliwość ciągłego wglądu w terapię i poziomy glikemii w czasie rzeczywistym dla opiekunów i osób bliskich (możliwość połączenia do 5 Partnerów terapii)

 1. Aplikacja InPen™

• automatycznie rejestruje dane z podaży insuliny (każde użycie InPena jest rejestrowane w aplikacji)

• śledzi ilość aktywnej insuliny

• ułatwia wyliczenie prawidłowej dawki insuliny dzięki opcji „Kalkulatora dawki”

• posiada dwa dodatkowe alarmy:

alarm o pominiętej dawce insuliny na posiłek

alarm informujący o konieczności korekty glikemii

Dostawa

Darmowa dostawa
  • fedex
   FedEx
   od 13,80 
   Darmowa dostawa
  • dpd
   DPD Kurier
   od 13,80 
   Darmowa dostawa
  • dpd_parcel
   DPD Pickup
   od 10,50 
   Darmowa dostawa
  • dhl
   DHL Kurier
   od 13,80 
   Darmowa dostawa
  • dhl_parcel
   DHL - odbiór w punkcie
   od 13,80 
   Darmowa dostawa
  • inpost_parcel_locker
   Paczkomaty 24/7
   od 15,99 
   Darmowa dostawa
  • orlen_parcel
   ORLEN paczka
   od 9,99 
   Darmowa dostawa
  • self_pickup
   Odbiór osobisty
   0,00 

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami:

Szybka Pomoc w Hipoglikemii

Glukoza Dextro Energy cytryna z witaminą C 46g - 8 pastylek

Glukoza Dextro Energy cytryna z witaminą C 46g - 8 pastylek

5,49 
sylius.ui.loading
Glukoza Dextro Energy Kakao 46g - 8 pastylek

Glukoza Dextro Energy Kakao 46g - 8 pastylek

5,49 
sylius.ui.loading

Pobierz naszą aplikację

Diabetyk24.pl zawsze pod ręką