Pozostałe akcesoria

Sortuj według:
Pokaż:
Producent:
Wyświetl: Lista Siatka
 • Accu Chek Combo - mały pakiet serwisowy
  Pakiet serwisowy do pompy Accu Chek Combo Accu Chek jest wiodącym na rynku producentem pomp insulinowych, glukometrów i nakłuwaczy, przeznaczonych dla osób zmagających się z cukrzycą. Oprócz podstawowego sprzętu, w ofercie Accu Chek można znaleźć akcesoria i dodatki, wspomagające działanie produk..
  Podatek: 10.80zł 10.80zł
 • Accu Chek Smart Pix - urządzenie do odczytu danych
  Aparat pozwala na dostęp do danych zgromadzonych na dyskach pomp insulinowych oraz glukometrów Accu-Check. Accu Chek Smart Pix charakteryzuje się: intuicyjnym i łatwym w obsłudze menu możliwością wyboru sposobu prezentacji danych spośród 15 propozycji W większości przypadków na kompu..
  Podatek: 108.00zł 108.00zł
 • Adapter do pompy Accu-Chek Spirit 2 sztuki
  Do poprawnego działania pompy i ochrony przed wilgocią i brudem adapter należy wymienić po około 3 miesiącach. ..
  Podatek: 10.80zł 10.80zł
 • Baterie Energizer®, 4 sztuki AAA 1.5 do pomp MiniMed® Paradigm®
  Zestaw 4 sztuk baterii Energizer® AAA 1.5 do pomp insulinowych MiniMed® Paradigm®. OPIS Zestaw 4 sztuk DO POMP MiniMed® Paradigm® ..
  Podatek: 18.00zł 18.00zł
 • Dermafoil plaster do mocowania wkłuć 6x7cm 100 sztuk
  Dermafoil przezroczysta folia z wcięciem do mocowania kaniul i do ochrony wkłucia pompy insulinowej. Zabezpiecza igłę przed wysunięciem lub odklejeniem, nawet podczas kąpieli i spoconej skórze. Rozmiar: 6x7cm Opakowanie: 100 sztuk ..
  Podatek: 78.00zł 78.00zł
 • Elastopor IV plaster do mocowania wkłuć 6x8cm 1 sztuka
  Elastopor IV - jest jałowym opatrunkiem do mocowania kaniul obwodowych wyposażonych w port pionowy, wykonanym z włókniny hydrofobowo wykończonej, z zaokrąglonymi brzegami zapobiegającymi przypadkowemu odklejaniu się opatrunku. Elastopor IV wyposażony jest w centralnie umieszczony wkład chłonny za..
  Podatek: 0.30zł 0.30zł
 • ELASTPORE+PAD plaster do mocowania wkłuć 6x8cm 50 szt
  ELASTPORE + PAD I. V. – opatrunek włókninowy jałowy do mocowania kaniul dożylnych z wycięciem. Posiada wkład chłonny zabezpieczający miejsce wkłucia. Zawiera również dodatkową podkładkę pod skrzydełka kaniuli. Opatrunek wykonany z włókniny elastycznej, przepuszczającej powietrze. Każdy o..
  Podatek: 13.00zł 13.00zł
 • Maskotka Medtronic lew Lenny® z kieszonką na pompę
  Lew Lenny® to miękka maskotka z kieszonką na zamek błyskawiczny, w której dzieci mogą schować pompę insulinową na czas snu. OPIS Wielkość: ok. 32 cm DO POMP Wszystkie pompy MiniMed® ..
  Podatek: 104.00zł 104.00zł
 • Nasadka ochronna na baterie do pomp MiniMed® Paradigm®
  Nasadki ochronne na baterie do pomp MiniMed® Paradigm® są dostępne w pięciu kolorach odpowiadających kolorom pompy. Dostępne kolory: niebieski przezroczysty fioletowy szary DO POMP MiniMed® Paradigm® ..
  Podatek: 72.00zł 72.00zł
 • Podkoszulek Lenny® dla dzieci
  Podkoszulek z miękkiej bawełnianej tkaniny (95% bawełna, 5% elastan) z kieszonką na pompę insulinową. Dwie poziome kieszonki po lewej i prawej stronie podkoszulka. Każda kieszeń ma specjalny bezpieczny otwór na pompę. Dren zestawu infuzyjnego pompy insulinowej schowany jest pod koszulką. ..
  Podatek: 173.00zł 173.00zł
 • Pokrywa baterii do pompy Accu-Chek Spirit 2 szt.
  Pokrywa baterii zamykająca szczelnie komorę baterii w pompie insulinowej. W zestawie znajdują się 2 sztuki. ..
  Podatek: 10.80zł 10.80zł
 • Program Accu-Chek 360°
  System zarządzania cukrzycą Accu-Chek 360° umożliwia szybkie i intuicyjne gromadzenie danych na temat cukrzycy, ich przeglądanie i analizowanie. Przyjazny interfejs ułatwia kontrolę ważnych parametrów określających stan zdrowia. błyskawiczny dostęp do cennych informacji, ..
  Podatek: 45.00zł 45.00zł
 • Urządzenie Accu Chek LinkAssist
  Urządzenie Accu Chek LinkAssist: Kaniula jest zawsze umieszczana w taki sam sposób, ponieważ jej wsuwanie odbywa się automatycznie. Łatwe i i szybkie, praktycznie bezbolesne wsuwanie. Automatyczne wsuwanie kaniuli jest łatwe i wygodne, ponieważ może być przeprowadzone jedną ręką, dzięki cz..
  Podatek: 183.60zł 183.60zł
 • Zabezpieczenie Activity Guard do pomp (seria 5xx-1.8ml) MiniMed® Paradigm®
  Zabezpieczenie Activity Guard dla osób aktywnych fizycznie, uniemożliwia przypadkowe odkręcenie zbiornika i dodatkowo blokuje dostęp do baterii. Zabezpieczenie nie nadaje się do stosowania z klipsem na pas MiniMed® Paradigm®. OPIS Pompa 1,8 ml (seria 5XX) DO POMP MiniMed® Para..
  Podatek: 39.00zł 39.00zł
 • Zabezpieczenie Activity Guard do pomp (seria 7xx-3ml) MiniMed® Paradigm®
  Zabezpieczenie Activity Guard dla osób aktywnych fizycznie, uniemożliwia przypadkowe odkręcenie zbiornika i dodatkowo blokuje dostęp do baterii. Zabezpieczenie nie nadaje się do stosowania z klipsem na pas MiniMed® Paradigm®. OPIS: Pompa 3,0 ml (seria 7XX) DO POMP MiniMed® Par..
  Podatek: 39.00zł 39.00zł
 • Zatyczka do zestawu do infuzji Accu-Chek Rapid-D Link
  Zatyczka zabezpieczająca wkłucie po odłączeniu cewnika do zestawu do infuzji Accu-Chek Rapid-D Link. ..
  Podatek: 1.00zł 1.00zł
 • 3M™ Tegaderm™ plaster do mocowa wkłuć przezroczysty z ramką 1 sztuka
  Plaster do mocowa wkłuć przezroczysty  z ramką 1 sztuka. Wodoodporny, chroniący przed bakteriami i wirusami. Elastyczny, przylegający do ruchomych części ciała i wykonany z hipoalergicznego tworzywa, nie zawierającego klejów lateksowych. Wymiary 6 cm x 7 cm. Szczegółowe informacje ..
  Podatek: 2.90zł 2.90zł
 • 3M™ Tegaderm™ plaster do mocowa wkłuć przezroczysty z ramką i obrzeżem 1 sztuka
  Przezroczysty opatrunek do mocowania wkłuć o wymiarach 6 cm x 7 cm. Szczegółowe informacje o produkcie stanowi barierę dla zewnętrznych źródeł zakażenia, jak płyny, bakterie czy wirusy. Badania in vitro wykazały, że przezroczysty opatrunek zapewnia barierę przeciwko cząsteczkom wirusów o śr..
  Podatek: 2.90zł 2.90zł
 • Klips z zawiasem na pasek do pomp ((seria 5xx-1.8ml) MiniMed® Paradigm®
  Przezroczysty klips z zawiasem do pompy ułatwiający noszenie pompy na pasku. Zainstalowany zawias ułatwia odchylenie pompy i przeczytanie danych z ekranu.Posiada funkcję blokady zabezpieczającą odpięcie się od pompy. ..
  Podatek: 70.00zł 70.00zł
 • Medtronic Enlite-Serter® do wprowadzania sensorów Enlite
  Medtronic Enlite-Serter® do wprowadzania sensorów Enlite. ..
  Podatek: 255.00zł 255.00zł