Środki do pielęgnacji

Środki do pielegnacji, kosmetyki dla diabetyków, skarpety bezuciskowe, wkładki zdrowotne oraz ortezy.

Sortuj według:
Pokaż:
Producent:
Wyświetl: Lista Siatka
 • AA dla diabetyków. Balsam do ciała 200ml
  AA Therapy Dla Diabetyków BALSAM DO CIAŁA z mocznikiem i witaminą E. Balsam zapewnia natychmiastowe nawilżenie i wygładzenie skóry suchej i zniszczonej. Likwiduje uczucie szorstkości i przesuszenia naskórka. Wzmacnia funkcje ochronne skóry. Balsam łagodzi podrażnienia i zmniejsza uczucie swędzenia s..
  Podatek: 21.00zł 21.00zł
 • AA dla diabetyków. krem przeciwgrzybiczno - przeciwbakteryjny do stóp 100ml krem dla diabetyków
  AA Therapy Dla Diabetyków KREM PRZECIWGRZYBICZO - PRZECIWBAKTERYJNY DO STÓP z olejem z rokitnika i mocznikiem. Bogata formuła kremu chroni i regeneruje suchą i zniszczoną skórę stóp. Nawilża skórę i wzmacnia funkcje ochronne skóry. Ponadto krem zawiera składniki o działaniu przeciwgrzybiczym i przec..
  Podatek: 21.00zł 21.00zł
 • AA dla diabetyków. krem zmiękczająco ochronny do stóp 75ml dla diabetyków
  AA Therapy Dla Diabetyków KREM ZMIĘKCZAJĄCO - OCHRONNY DO STÓP z aktywnym czynnikiem lipidowym i mocznikiem. Preparat zapewnia kompleksową regenerację i ochronę przesuszonej i nadmiernie zrogowaciałej skórze stóp. Zapobiega szorstkości i pękaniu naskórka. Krem szybko wchłania się, pozostawiając na s..
  Podatek: 27.00zł 27.00zł
 • AA dla diabetyków. Mydło do mycia stóp 300ml
  AA therapy dla diabetyków Mydło do mycia stóp 300ml Łagodne mydło dokładnie myje skórę i zapewnia skuteczną ochronę przeciwgrzybiczą. Łagodzi podrażnienia, nawilża skórę i zapewnia uczucie świeżości. Stosowanie: do codziennej higieny stóp. Myć stopy w letniej wodzie z dodatkiem niewielkiej ilo..
  Podatek: 21.00zł 21.00zł
 • AA dla diabetyków. Żel do mycia ciała 200ml
    AA Therapy dla diabetyków. Żel do mycia ciała:   Myje skórę, nie naruszając jej naturalnej bariery ochronnej Regeneruje i chroni Nawilża i łagodzi podrażnienia Zmniejsza uczucie swędzenia skóry Pojemność: 200ml Składniki: Mocznik (5%), L-arginina, pochodne kwasu..
  Podatek: 18.00zł 18.00zł
 • Antibac płyn do dezynfekcji rąk 150 ml
  Antibac płyn do dezynfekcji rąk 150 ml. ..
  Podatek: 5.00zł 5.00zł
 • AquaTouch Jelly żel 2% 11ml - 1 szt.
  AquaTouch Jelly żel 2% 11ml     AQUA TOUCH ŻEL jest sterylnym produktem, który zawiera środek miejscowo znieczulający (Lidocaina) i środki antyseptyczne (głównie Chlorhexydyna). Jest używany podczas procedur cewnikowania lub wprowadzania narzędzi endoskopowych do jam ciała. Zawartość środk..
  Podatek: 11.00zł 11.00zł
 • AquaTouch Jelly żel 2% 11ml - 25 szt.
  AquaTouch Jelly żel 2% 11ml     AQUA TOUCH ŻEL jest sterylnym produktem, który zawiera środek miejscowo znieczulający (Lidocaina) i środki antyseptyczne (głównie Chlorhexydyna). Jest używany podczas procedur cewnikowania lub wprowadzania narzędzi endoskopowych do jam ciała. Zawartość środk..
  Podatek: 220.00zł 220.00zł
 • AquaTouch Jelly żel 2% 6ml - 1 szt.
  AquaTouch Jelly żel 2% 6ml     AQUA TOUCH ŻEL jest sterylnym produktem, który zawiera środek miejscowo znieczulający (Lidocaina) i środki antyseptyczne (głównie Chlorhexydyna). Jest używany podczas procedur cewnikowania lub wprowadzania narzędzi endoskopowych do jam ciała. Zawartość środkó..
  Podatek: 9.90zł 9.90zł
 • AquaTouch Jelly żel 2% 6ml - 25 szt
  AquaTouch Jelly żel 2% 6ml     AQUA TOUCH ŻEL jest sterylnym produktem, który zawiera środek miejscowo znieczulający (Lidocaina) i środki antyseptyczne (głównie Chlorhexydyna). Jest używany podczas procedur cewnikowania lub wprowadzania narzędzi endoskopowych do jam ciała. Zawartość środ..
  Podatek: 180.00zł 180.00zł
 • ARGOTIAB™ krem tuba 50 ml
  ARGOTIAB™ krem tuba 50 ml Gojenie bez powikłań Opatentowana formuła kremu posiadająca silne właściwości przeciwbakteryjne, przeciwgrzybicze i przeciwwirusowe. Składniki kremu doskonale nadają się w procesie leczenia i regeneracji zmian skórnych, małych otarć, oparzeń termicznych i chemicznych or..
  Podatek: 36.00zł 36.00zł
 • ARGOTIAB™ spray 125 ml
  Argotiab spray 125 ml   Argotiab™ suchy proszek 125 ml pełni funkcję bariery ochronnej, zapobiegając maceracji ran, w szczególności ran sączących oraz pomaga w przywróceniu prawidłowych warunków fizjologicznych potrzebnych do spontanicznej regeneracji skóry. Dzięki składnikom produktu na skórz..
  Podatek: 44.00zł 44.00zł
 • Atrac-Tain krem nawilżający do stopy cukrzycowej 75ml
  Atrac-Tain® - Krem nawilżający do pielęgnacji stopy cukrzycowej Opis: Stworzony specjalnie dla stopy cukrzycowej Atrac-Tain został opracowany dla chorych na cukrzycę – jego skuteczność została udowodniona w profi laktyce i leczeniu powikłań stopy związanych z cukrzycą. ..
  Podatek: 32.00zł 32.00zł
 • Balsam pielęgnacyjny do stopy cukrzycowej 500 ml
  Zastosowanie: Produkt stworzony specjalnie do codziennej pielęgnacji szczególnie wrażliwej, suchej skóry diabetyków. Żeby wyjaśnić jakie korzyści zapewnia balsam, należy wiedzieć jakie skutki ma cukrzyca dla stóp. Cukrzyca może spowodować nieprawidłową cyrkulację krwi w stopach, co pociąga za s..
  Podatek: 140.00zł 140.00zł
 • Balsam pielęgnacyjny do stopy cukrzycowej 75 ml
  Zastosowanie: Produkt stworzony specjalnie do codziennej pielęgnacji szczególnie wrażliwej, suchej skóry diabetyków. Żeby wyjaśnić jakie korzyści zapewnia balsam, należy wiedzieć jakie skutki ma cukrzyca dla stóp. Cukrzyca może spowodować nieprawidłową cyrkulację krwi w stopach, co pociąga za s..
  Podatek: 39.00zł 39.00zł
 • Caphosol płyn do płukania jamy ustnej 60 x 15 ml
  Stosowanie płynu do płukania jamy ustnej Caphosol® każdego dnia przed rozpoczęciem oraz w trakcie terapii przeciwnowotworowej pomaga uniknąć wystąpienia zapalenia błony śluzowej jamy ustnej oraz leczy już powstałe zapalenie. Płyn do płukania jamy ustnej Caphosol zawiera jony wapniowe oraz fosfora..
  Podatek: 240.00zł 240.00zł
 • Diabetegen (40g)
  Diabetegen 40g   Krem rekomendowany jest przez Polskie Stowarzyszenie Diabetyków. Produkt został stworzony bez jakichkolwiek sztucznych substancji konserwujących, zapachowych oraz środków ropopochodnych. Jego bardzo prosty skład ogranicza do minimum występowanie miejscowych odczynów a..
  Podatek: 49.00zł 49.00zł
 • Diabetegen Forte krem wspomagający gojenie 40g
  Jak stosować krem DIABETEGEN FORTE: Przed nałożeniem kremu, skórę należy przygotować, oczyszczając ją. Polecamy do tego celu antybakteryjną emulsję myjącą Octenisan, firmy Schulke. Ewentualnie innym środkiem spełniającym wymagania: łagodny środek myjący o zbliżonym do pH 5,5 i właściwo..
  Podatek: 95.00zł 95.00zł
 • DIABETEGEN krem do regeneracji tkankowej 15g
  DIABETEGEN – krem do regeneracji tkankowej     Krem rekomendowany jest przez Polskie Stowarzyszenie Diabetyków. Produkt został stworzony bez jakichkolwiek sztucznych substancji konserwujących, zapachowych oraz środków ropopochodnych. Jego bardzo prosty skład ogranicza do minim..
  Podatek: 19.50zł 19.50zł
 • Emolium Diabetix Ochronny żel do mycia 200ml
  Ochronny żel do mycia ciała i twarzy Emolium Diabetix to preparat stworzony specjalnie z myślą o codziennej pielęgnacji wymagającej i suchej skóry ciała, odpowiedni dla diabetyków. Dzięki zawartym w nim emolientom działa na czterech płaszczyznach, zarówno na powierzchni, jak i w naskórku. Delikatnie..
  Podatek: 28.00zł 28.00zł