Zestawy infuzyjne I refundacja NFZ

Sortuj według:
Pokaż:
Producent:
Wyświetl: Lista Siatka
 • Wkłucia Medtronic Quick-Set do pomp Paradigm - refundacja NFZ
  Zestaw infuzyjny Quick-Set® jest popularnym zestawem do infuzji MiniMed, łączącym w sobie łatwość użycia z maksymalnym komfortem. Zestaw infuzyjny, zawierający wkłucia Medtronic Quick-Set® cieszy się największą popularnością wśród użytkowników pomp Medtronic, zarówno u dzieci jak i dorosłych. ..
  Podatek: 30.00zł 30.00zł
 • Zestaw infuzyjny Sure-T® do pomp Paradigm® - refundacja NFZ
  MiniMed Sure-T® jest unikatowo zaprojektowany w celu zapewnienia wzmocnionej ochrony przy dostarczaniu insuliny. Wyposażony jest w najcieńszą dostępną w MiniMed stalową igłę, która w połączeniu z dodatkowym miejscem do odłączenia, 10 cm od miejsca infuzji, zapewnia dodatkową ochronę przed zatkani..
  Podatek: 30.00zł 30.00zł
 • Zestaw infuzyjny Silhouette® do pomp Paradigm® - refundacja NFZ
  MiniMed Silhouette® jest zestawem infuzyjnym MiniMed o najwyższej elastyczności, mającym szeroki zakres kąta założenia wkłucia od 20 do 45°, co umożliwia odpowiednie dostosowanie głębokości miejsca wkłucia. Ta elastyczność w połączeniu z cienkim profilem czynią Silhouette szczególnie wygodnym dla..
  Podatek: 30.00zł 30.00zł
 • Zestaw infuzyjny Accu Chek Rapid-D Link - refundacja NFZ
  Zestaw oferowany jest w limicie refundacji. Szczegółowe informacje jak dokonać zakupu produktów z refundacją znajdą Państwo tutaj >>> W 1 zestawie (30zł) znajdują się poniższe produkty:   1x kaniula (igła) do zestawu do infuzji Accu Chek Rapid D Link 1x dren do zestawu..
  Podatek: 30.00zł 30.00zł
 • Wkłucia Accu Chek Flexlink - refundacja NFZ
  Wkłucia Accu-Check FlexLink   Zestaw oferowany jest w limicie refundacji. Szczegółowe informacje jak dokonać zakupu produktów z refundacją znajdą Państwo tutaj >>> W 1 zestawie (30zł) znajdują się poniższe produkty:  1 x kaniula (igła) z drenem do zestawu do infu..
  Podatek: 30.00zł 30.00zł
 • Zestaw infuzyjny Accu Chek TenderLink - refundacja NFZ
    Zestaw oferowany jest w limicie refundacji. Szczegółowe informacje jak dokonać zakupu produktów z refundacją znajdą Państwo tutaj >>> W zestawie znajdują się poniższe produkty:   1x kaniula (igła) z drenem do zestawu do infuzji Accu Chek TenderLink Uwaga !..
  Podatek: 30.00zł 30.00zł