Zestawy infuzyjne | pełnopłatne

Sortuj według:
Pokaż:
Producent:
Wyświetl: Lista Siatka
 • Dren do zestawu do infuzji Accu-Chek Rapid-D Link
  Dren do zestawu do infuzji Accu-Chek Rapid-D Link , służy do podawania insuliny za pomocą pompy insulinowej. ..
  Podatek: 10.00zł 10.00zł
 • Igła do zestawu do infuzji AC FlexLink
  Igła Accu-Chek FlexLink zapewnia komfort noszenia w połączeniu z łatwą instalacją: prosta, intuicyjna technika wprowadzenia wkłucia, zwężająca się kaniula ułatwia szybkie wprowadzenie jej pod skórę, doskonały dla początkujących. Podstawowe parametry: miękka, teflonowa kaniula (6..
  Podatek: 25.00zł 25.00zł
 • Igła do zestawu do infuzji AC TenderLink
  Igła do zestawu do infuzji Accu Check TenderLink: miękka, teflonowa kaniula (13, 17 mm). kaniula wprowadzana pod kątem 45° Uniwersalna złączka Luer pozwala na stosowanie tego zestawu infuzyjnego z różnymi typami pomp insulinowych. Okienko przez które można obserwować miejsce wkłucia ..
  Podatek: 25.00zł 25.00zł
 • Igła do zestawu do infuzji Accu-Chek Rapid-D Link
  Igła do zestawu do infuzji Accu-Chek Rapid-D Link to szybka instalacja i maksimum dyskrecji: metalowa igła proste podłączanie/rozłączanie, wygodny, hipoalergiczny, samoprzylepny plaster pewnie mocuje wkłucie, idealna dla osób o słabym wzroku, kaniula wprowadzana pionowo pod kątem 90°,..
  Podatek: 19.50zł 19.50zł
 • Igła z drenem do zestawu Accu Chek FlexLink
  Zestaw infuzyjny Accu-Chek FlexLink zapewnia komfort noszenia w połączeniu z łatwą instalacją: prosta, intuicyjna technika wprowadzenia wkłucia, zwężająca się kaniula ułatwia szybkie wprowadzenie jej pod skórę, doskonały dla początkujących. Podstawowe parametry: miękka, teflonow..
  Podatek: 30.00zł 30.00zł
 • Igła z drenem do zestawu do infuzji AC TenderLink
  Igła z drenem do zestawu do infuzji Accu-Chek TenderLink zapewnia swobodę ruchów dla osób, które prowadzą aktywny tryb życia: elastyczna teflonowa kaniula, wprowadzana pod kątem 45°, dopasowuje się do ruchów ciała, obserwowanie miejsca wkłucia ułatwia przezroczyste okienko, zmienny kąt wpr..
  Podatek: 30.00zł 30.00zł
 • Wkłucia Medtronic Quick-Set do pomp Paradigm
  Zestaw infuzyjny Quick-Set® jest popularnym zestawem do infuzji MiniMed, łączącym w sobie łatwość użycia z maksymalnym komfortem. Zestaw infuzyjny, zawierający wkłucia Medtronic Quick-Set® cieszy się największą popularnością wśród użytkowników pomp Medtronic, zarówno u dzieci jak i dorosłych. ..
  Podatek: 30.00zł 30.00zł
 • Zestaw infuzyjny Sure-T® do pomp Paradigm®
  MiniMed Sure-T® jest unikatowo zaprojektowany w celu zapewnienia wzmocnionej ochrony przy dostarczaniu insuliny. Wyposażony jest w najcieńszą dostępną w MiniMed stalową igłę, która w połączeniu z dodatkowym miejscem do odłączenia, 10 cm od miejsca infuzji, zapewnia dodatkową ochronę przed zatkani..
  Podatek: 30.00zł 30.00zł
 • Zestaw infuzyjny Silhouette® do pomp Paradigm®
  MiniMed Silhouette® jest zestawem infuzyjnym MiniMed o najwyższej elastyczności, mającym szeroki zakres kąta założenia wkłucia od 20 do 45°, co umożliwia odpowiednie dostosowanie głębokości miejsca wkłucia. Ta elastyczność w połączeniu z cienkim profilem czynią Silhouette szczególnie wygodnym dla..
  Podatek: 30.00zł 30.00zł
 • Zestaw infuzyjny Silhouette® LUER-LOCK
  Zestaw nie pasuje do pomp Paradigm 712, 715, 722, Veo, MiniMed 640G. Zestaw jest przeznaczony do stosowania w pompach MiniMed poprzedniej generacji (MiniMed® 507, 507C, 508, 508E, 508R). Istnieje możliwość użycia z pompą Accu-Chek Spirit Combo. MiniMed Silhouette® jest zestawem infuzyjnym Mini..
  Podatek: 30.00zł 30.00zł