Etui, pasy, klipsy

Etui na pompy insulinowe Accu-Chek i Medtronic

Sortuj według:
Pokaż:
Producent:
Wyświetl: Lista Siatka
 • Etui Accu-Chek dla dzieci Piesek, niebieske
  etui Accu-Chek dla dzieci "Piesek" niebieski Niebieskie etui do pompy Accu-Check Spirit i Accu-Check Combo w kształcie pieska. Dla dziecu powyżej 3. roku życia.   ..
  Podatek: 58.50zł 58.50zł
 • Etui Accu-Chek Spirit jeansowe
  Etui Accu-Chek Spirit jeansowe Jeansowe etui do pomp Accu-Check Spirit i Accu-Check Spirit Combo. Przeznaczone dla osób powyżej 3. roku życia.   ..
  Podatek: 52.50zł 52.50zł
 • Etui Accu-Chek Spirit różowe
  Etui Accu-Chek Spirit różowe Etui na pompy Accu-Check Spirit i Accu-Check Spirit Combo w kolorze cukierkowym różowym. Przeznaczone dla osób powyżej 3. roku życia.   ..
  Podatek: 52.50zł 52.50zł
 • Etui Medtronic dla sportowców do wszystkich pomp MiniMed®
  Odporne i wytrzymałe etui zabezpiecza pompę podczas uprawiania sportu. Etui jest zamykane na zamek błyskawiczny i przeznaczone do noszenia w pozycji poziomej. Można je mocować za pomocą specjalnego pasa, bądź założyć na pasek do spodni lub spodenek. OPIS Kolor szary Kolor niebieski ..
  Podatek: 166.00zł 166.00zł
 • Etui Medtronic do stanika
  Etui do stanika pozwala na umocowanie pompy z przodu lub boku stanika, bądź na jego zapięciu. OPIS Kolor czarny Kolor beżowy DO POMP Wszystkie pompy MiniMed® ..
  Podatek: 111.00zł 111.00zł
 • Etui Medtronic dżinsowe kolor Denim
  Etui z tkaniny dżinsowej dla dzieci oraz osób dorosłych. Etui jest zamykane na zamek błyskawiczny, można je nosić pionowo lub poziomo na specjalnym pasku lub przypiąć do paska np. spodni. OPIS Denim DO POMP Wszystkie pompy MiniMed® ..
  Podatek: 178.00zł 178.00zł
 • Etui Medtronic neoprenowe
  Etui z tworzywa ściśle dopasowującego się do kształtu pompy. Etui jest zamykane na zamek błyskawiczny i można je umocować poziomo za pomocą specjalnego pasa lub przypiąć do paska np. spodni. OPIS Kolor czarny Kolor różowy DO POMP Wszystkie pompy MiniMed® ..
  Podatek: 107.00zł 107.00zł
 • Etui Medtronic o fakturze skóry krokodylej dla kobiet
  Dyskretnie eleganckie, klasyczne skórzane etui dopasowane do stylu biznesowego, oficjalnego lub wieczorowego. Etui jest zamykane na zatrzask, dzięki temu masz szybki i łatwy dostęp do pompy. Można je nosić i mocować do paska za pomocą zintegrowanego klipsa lub szlufki. OPIS Kolor czarny K..
  Podatek: 161.00zł 161.00zł
 • Etui na pompę Accu Chek Spirit/Combo do bielizny
  Etui do bielizny do Accu Chek Spirit / Combo   Szczególnie użyteczne, gdy nosi się odzież dopasowaną do ciała. Etui ma klamerkę służącą do przypinania do biustonosza lub innych części bielizny. Dostępne w kolorach: biały lub czarny   ..
  Podatek: 46.70zł 46.70zł
 • Etui na udo Accu Chek Spirit Combo
  Etui przypinane na udo jest dobrym rozwiązaniem, gdy pompa ma będzie noszona pod ubraniem. Etui jest wykonane z elastycznego, śliskiego materiału. W komplecie znajdują się 3 sztuki gumowych pasków z zapinkami, do ewentualnego dopinania do bielizny, aby zwiększyć bezpieczeństwo utrzymania etiu z ..
  Podatek: 46.70zł 46.70zł
 • Etui nylonowe na pompę Accu Chek Spirit/Combo czarne
      Etui nylonowe do Accu Chek Spirit / Combo     Wytrzymałe i wielofunkcyjne etui wykonane z mocngo nylonu. Można je przymocować do paska za pomocą umieszczonego z tyłu klipsa. ..
  Podatek: 86.40zł 86.40zł
 • Etui plastikowe z klipsem na pompę AC Spirit Combo
  Etui plastikowe z klipsem, za pomocą, którego można przypiąć pompę w różnych położeniach. ..
  Podatek: 108.80zł 108.80zł
 • Etui silikonowe do pomp (seria-5xx-1.8ml) MiniMed® Paradigm®
  Dzięki założeniu na pompę silikonowego etui możesz zmienić jej kolor na taki jaki lubisz. Dopasowane etui ściśle przylega do pompy MiniMed® Paradigm® i klipsa na pasek, nadając jej atrakcyjny wygląd. OPIS Kolor czarny Kolor niebieski Kolor fioletowy Kolor biały Kolor różowy DO ..
  Podatek: 47.00zł 47.00zł
 • Etui silikonowe do pomp (seria-7xx-3ml) MiniMed® Paradigm®
  Dzięki założeniu na pompę silikonowego etui możesz zmienić jej kolor na taki jaki lubisz. Dopasowane etui ściśle przylega do pompy MiniMed® Paradigm® i klipsa na pasek, nadając jej atrakcyjny wygląd. OPIS Kolor czarny Kolor niebieski Kolor szary Kolor różowy Kolor fioletowy DO ..
  Podatek: 51.00zł 51.00zł
 • Etui silikonowe na pompę AC Spirit
  Etui silikonowe na pompę Accu Chek Spirit, Etui występuje w kilku różnych kolorach.  Silikonowa osłonka chroni pompę przed zniszczeniem, jest przyjemna w dotyku. Klips do mocowania do paska jest dostępny oddzielnie. ..
  Podatek: 54.00zł 54.00zł
 • Etui skórzane zapinane na pompę AC Spirit / Combo
  Wygodne skórzane etui, przymocowywane za pomocą szlufki. Możliwość wykorzystania do pompy Accu Chek Spirit oraz Spirit Combo. Wykonane z wysokiej jakości materiału. Nie trzeba wyjmować pompy z etui w celu jej obsługi. ..
  Podatek: 130.00zł 130.00zł
 • Etui z neoprenu na pompę Accu-Chek Spirit/Combo
  Etui do pomp Accu-Chek Spirit z neoprenu. Etui wykonane z nieprzemakalnego materiału z którego wykonane są również pianki nurkowe. Nadaje się zwłaszcza w trakcie aktywności sportowej do noszenia pod koszulką. Możliwość zamocowania paska. Dostępne w kolorach: biały, granatowy, czarny. ..
  Podatek: 93.30zł 93.30zł
 • Etui ze smyczą biały zamsz (alcantara) na pompę AccuChek Spirit/Combo
  Wielofunkcyjne etui wykonane z miękkiej irchy. Posiada szlufkę z tyłu i sznurek do zawieszania pompy insulinowej na szyi lub przymocowania do paska spódnicy lub spodni. ..
  Podatek: 65.00zł 65.00zł
 • Etui ze smyczą czarny zamsz (alcantara) na pompę AccuChek Spirit/Combo
  Wielofunkcyjne etui wykonane z miękkiej irchy. Posiada szlufkę z tyłu i sznurek do zawieszania pompy insulinowej na szyi lub przymocowania do paska spódnicy lub spodni. ..
  Podatek: 65.00zł 65.00zł
 • Etui ze smyczą niebieski zamsz (alcantara) na pompę AccuChek Spirit/Combo
  Wielofunkcyjne etui wykonane z miękkiej irchy. Posiada szlufkę z tyłu i sznurek do zawieszania pompy insulinowej na szyi lub przymocowania do paska spódnicy lub spodni. ..
  Podatek: 71.30zł 71.30zł