Ładowanie . . .
Ładowanie . . .

Bądź na bieżąco!

Otrzymuj najważniejsze powiadomienia o kończącym się miesiącu refundacji, statusie Twojego zamówienia, przygotowanej fakturze VAT – Twoje zakupy zawsze pod ręką, kiedy tylko chcesz.

Aplikacja zawiera wszystkie funkcjonalności naszej nowej strony internetowej wzbogacone o dodatkowe możliwości, które ułatwią Ci obsługę zamówień.

Miej swoją cukrzycę zawsze pod kontrolą – otrzymuj powiadomienia o nowościach, promocjach i rabatach – dzięki naszej aplikacji, nie ominie Cię żadna informacja!

Już teraz zainstaluj naszą aplikacje w sklepie PLAY na androidzie a już wkrótce także na IOS i poznaj wszystkie jej możliwości.

Doskonalimy się dla Twojego komfortu!

Przejrzysty sposób realizacji zamówień
refundowanych przez NFZ

Zmieniliśmy dla Ciebie panel zamówień, aby korzystanie z niego było jeszcze bardziej efektywne i przejrzyste! Już teraz możesz łatwo monitorować ilość refundowanego sprzętu przypisanego Twojemu zleceniu w danym miesiącu!

W przypadku przekroczenia wymaganej ilości sztuk przy składaniu zamówienia, system automatycznie wygeneruje komunikat o błędzie, jednocześnie udzielając podpowiedzi dotyczących jego rozwiązania.

Po złożeniu zamówienia, będziesz miał łatwy dostęp do statusu jego realizacji, a także widoczną informację o zbliżającym się zakończeniu miesiąca refundowanego, zapewniając Ci możliwość wykorzystania uzyskanego zlecenia.

Dziękujemy za Twoje zaufanie!

Sprawdź jakie to proste

Sprawdź podstawowe funkcje aplikacji na dedykowanym wideo. Prezentujemy na nim stronę główną, układ menu, koszyk i strefę promocji.

Aby zobaczyć szczegółowy proces składania zamówienia na produkty refundowane - kliknij tutaj

Pobierz naszą aplikację

Diabetyk24.pl zawsze pod ręką