• Zamów telefonicznie: +48 22 464 86 86
 • Masz pytanie? sklep@diabetyk24.pl

ARGOTIAB™ spray 125 ml

5907377532125
W magazynie
46,00

Opis produktu

Argotiab spray 125 ml

Argotiab™ suchy proszek 125 ml pełni funkcję bariery ochronnej, zapobiegając maceracji ran, w szczególności ran sączących oraz pomaga w przywróceniu prawidłowych warunków fizjologicznych potrzebnych do spontanicznej regeneracji skóry. Dzięki składnikom produktu na skórze nie powstają infekcje, które często pojawiają się w obecności ran z wysiękiem, w przebiegu stopy cukrzycowej, stopy atlety oraz w przypadku odleżyn i niewielkich ran ciętych.

Składniki: TIAB – kompleks na bazie dwutlenku tytanu kowalencyjnie związanego z jednowartościowymi jonami srebra, którego główne działanie polega na tworzeniu bariery przeciwdrobnoustrojowej w obrębie ran skórnych. Kwas hialuronowy działa nawilżająco i uwadniająco, co wspomaga proces gojenia. Kaolin medyczny działa jak materiał wchłaniający w przypadku ran sączących i z wysiękiem.

Sposób użycia:

 1. przed nałożeniem oczyścić skórę i dokładnie osuszyć.
 2. cienką warstwę proszku zaaplikować na chore miejsce.
 3. nie masować
 4. powtarzać czynność dwa razy dziennie.

Przeciwwskazania: nadwrażliwość na składniki wyrobu. Nie stwierdzono działań niepożądanych w przypadku przedawkowania. Nie są znane interakcje z lekami i substancjami medycznymi. Ostrzeżenia: w przypadku długotrwałego stosowania skonsultować się z lekarzem. Status: wyrób medyczny CE chroniony patentem. Pełen skład produktu na opakowaniu zewnętrznym.

Opakowanie: suchy proszek – spray 125 ml.

Pełna informacja o wyrobie medycznym na opakowaniu.

 1. R. Cassino, A. M. Ippolito, P. Cuffaro, Clinical Report about a nanotechnological medical device on base of titanium bioxide and silver with spray dispenser. Vulnera, Vulnological Center Turin-Italy. Congres EWMA, Vienna 23-25 May 2012

Dostawa
 • ORLEN paczka
  5,99
 • Paczkomat
  11,99
 • Kurier
  od 13,90
 • Darmowa dostawa od
  300,00
Masz pytania? +48 22 464 86 86

Łatwo zrealizujesz zlecenie

 • Złóż
  zamówienie
 • Odbierz
  paczkę