Bio-Chrom® 60 tabletek + książka gratis

Bio-Chrom® 60 tabletek + książka gratis

Producent: Pharma Nord
Kod produktu: 5709976050204

Dostępność:2 - 3 Dni
Masz pytanie?
zadzwoń:
+ 48 22 464 86 86
Masz pytanie?
zadzwoń:
+ 48 22 464 86 86
Dostawa
od 3,99 zł
szczegóły >
Łatwa reklamacja
szczegóły >

Bio-Chrom - dla utrzymania prawidłowego poziomu glukozy we krwi

UWAGA! Do każdego zakupionego opakowania Książka Pernille Lund „Jak kontrolować poziom cukru we krwi” o wartości 24,99 zł.
Recenzję książki zamieszczamy poniżej w opisie produktu.

Czym jest chrom ?

Chrom jest mikroelementem, składnikiem odżywczym , którego nasz organizm potrzebuje w bardzo małych ilościach (śladowych – stąd nazwa)  w celu zapewnienia prawidłowego działania niektórych funkcji biologicznych. Jedną z tych funkcji jest utrzymanie prawidłowego poziomu glukozy we krwi. Stężenie cukru (glukozy) we krwi zazwyczaj wzrasta w odpowiedzi na jedzenie. Poziom glukozy we krwi nie powinien wzrastać zbyt szybko ani też osiągać wysokiego poziomu. U osób z prawidłowo funkcjonującym metabolizmem cukru, glukoza jest przenoszona bezpośrednio z krwioobiegu do komórek, gdzie ulega przemianie w energię. Chrom wspomaga ten proces.

Dlaczego warto przyjmować Bio–Chrom?

U niektórych osób proces przenoszenia cukrów z krwioobiegu do komórek nie zachodzi prawidłowo, często prowadzi do wystąpienia objawów takich jak zmęczenie, drżenie i rozdrażnienie, które są spowodowane niewystarczającą ilością cukru w komórkach. Przekąski i słodycze powodują chwilową ulgę z powodu szybkiego dostarczenia cukru, który zapewnia wysoki poziom glukozy we krwi i natychmiastową energię. Efekt ten mija szybko, pozostawiając organizm w takim samym stanie jak przed spożyciem przekąski. W dłuższej perspektywie, musimy częściej korzystać z szybkich rozwiązań, a podjadanie może mieć negatywny wpływ na masę naszego ciała. Za pomocą produktu  Bio-Chrom, możesz pomóc organizmowi w utrzymaniu prawidłowego poziomu glukozy we krwi. Dodatkowo chrom przyczynia się do prawidłowego metabolizmu makroskładników i jest kluczowym czynnikiem przetwarzania cukru i tłuszczu w organizmie.

Co to jest GTF ?

Kolejny element mający znaczenie dla metabolizmu glukozy jest czynnik tolerancji glukozy (GTF). GTF to kompleks aminokwasów, na który składają się: dwie cząsteczki niacyny (witamina B) trzy cząsteczki aminokwasów, cynku i manganu. Ten kompleks cząsteczkowy bierze udział w reakcjach biochemicznych odpowiedzialnych za regulację metabolizmu węglowodanów i równowagę glukozy w organizmie.

Co to jest ChromoPrecise ®?

Wpływ dodatku chromu jest określany poprzez to jak ten składnik odżywczy jest absorbowany w organizmie. Bio-Chrom zawiera łatwo wchłanialne źródło chromu ChromoPrecise, które powstaje z naturalnych drożdży chromu i opracowane zostało specjalnie w celu zapewnienia optymalnej dostępności biologicznej. Według UE (EFSA) organiczne drożdże chromu w ChromoPrecise są do 10. razy lepiej wchłaniane niż chemicznie wytwarzany chlorek chromu i pikolinian. To specyficzne źródło chromu jest wytwarzane zgodnie z surowymi zasadami szczegółowej kontroli (standardy GMP – Dobra Praktyka Produkcyjna), która jest stosowana przy produkcji leków. W celu zapewnienia doskonałej jakość i udokumentowanego bezpieczeństwa. Każda tabletka Bio-Chrom zawiera 50 mikrogramów wysoko biodostępnego chromu najwyższej jakości.

Średnie spożycie chromu w większości krajów, oprócz Indii, jest poniżej zalecanego dziennego spożycia. Przyprawy są bogatym źródłem chromu. Może to wyjaśniać, dlaczego mieszkańcy Indii ogólnie uzyskują więcej tej ważnej substancji odżywczej.
Bio-Chrom powstaje z organicznego źródła chromu - ChromoPrecise ®, który jest jedyną organiczną formą drożdży chromu na rynku. ChromoPrecise został opracowany specjalnie, w celu zapewnienia optymalnej dostępności biologicznej.

Skład
1 tabletka zawiera:

 

  • chrom 50 µg (125 %RDA*)

% RDA – Zalecane dzienne spożycie

Przeciwwskazania
Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia.

Sposób użycia
Przyjmować 1 tabletkę dziennie. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.

Dostępne opakowania:
Bio-Chrom - 60 tabletek

Recenzja książki

Książka Pernille Lund „Jak kontrolować poziom cukru we krwi” jest przeznaczona dla wszystkich czytelników, którzy chcą wiedzieć:
Jak uniknąć cukrzycy i ograniczyć ochotę na słodycze.


Czy boisz się rozwoju cukrzycy? Czy spożywasz zbyt dużo cukru? Czy czujesz, że walka z kilogramami jest syzyfową pracą? W takim przypadku książka “Jak kontrolować poziom cukru we krwi i wagę” jest przeznaczona dla Ciebie.

Książki poświęcone zagadnieniom medycznym zwykle nie są gorącym tematem rozmów w gronie rodziny i znajomych. Jednakże, w przypadku książki “Jak kontrolować poziom cukru we krwi i wagę” rzecz ma się całkiem inaczej. Jeśli obawiasz się, że zachorujesz na cukrzycę, jeśli uświadamiasz sobie, że stale jesz słodycze i czekoladę, jeśli nie możesz opanować swojego apetytu na słodycze i jeśli niezależnie od wysiłku, jest Ci bardzo trudno schudnąć, niniejsza książka wskaże Ci przeszkody, które Cię hamują.

Rozwiązanie, o którym nikt by nie pomyślał
W niniejszej książce, która jest napisana bardzo przystępnym językiem, można przeczytać, dlaczego chrom, minerał dostarczany z dietą, ma kluczowe znaczenie w kontrolowaniu poziomu cukru we krwi. Chrom jest rozwiązaniem, o którym większość ludzi nigdy by nie pomyślała, a które umożliwia

 

 

  • ustabilizowanie poziomu cukru we krwi,
  • zwiększenie wrażliwości organizmu na insulinę
  • ograniczenie ochoty na słodycze i jedzenie
  • pokonanie ciągłego zmęczenia i drażliwości
  • zwiększenie zdolności do przekształcania tłuszczu w energię
  • szybszą utratę wagi

Klucz do uniknięcia cukrzycy
Co zaskakujące, chrom obniża ryzyko rozwoju cukrzycy typu 2. Nawet, jeśli cukrzyca została już zdiagnozowana, pacjent odczuwa objawy o mniejszym nasileniu i potrzebuje mniej lekarstw, jeśli do jego codziennej diety zostaną włączone suplementy zawierające chrom.

Książka “Jak kontrolować poziom cukru we krwi i wagę” jest łatwą w odbiorze pozycją zawierającą najnowsze naukowe informacje dotyczące chromu i roli tego składnika pokarmowego w kontrolowaniu poziomu cukru we krwi, stabilizowaniu wagi i redukowaniu apetytu na słodycze i słodką żywność. Książka jest przeznaczona dla każdego, kto boryka się z problemami z wagą lub pochodzi z rodziny diabetyków.