Ładowanie . . .
Ładowanie . . .

Książka NIEZWYKŁY PIES BENIO

0.0 0 recenzji

Ładowanie . . .

Opis produktu

Beniodotąd był po prostu szczeniakiem. Takim, co ma gęste, czarne futro, białykołnierz i brązowe łapy, a na końcu ogona białą plamkę. Ale pewnego dnia cośsię zmienia – dowiaduje się, że zachorował na cukrzycę typu 1. Benio szybkouczy się, co to insulina i mierzenie cukru, poznaje nową przyjaciółkę Kiki istaje się niezwykły.

Diagnozanieuleczalnej choroby, jaką jest cukrzyca typu 1, zazwyczaj spada jak grom zjasnego nieba. To trudna i często dramatyczna sytuacja, do której niestety nieda się przygotować. Książka Niezwykły Pies Benio to książkaterapeutyczna, która będzie stanowić wsparcie w tym trudnym momencie – możepomóc oswoić dziecko i rodziców z tematem choroby oraz zmian, które je czeka –a przede wszystkim dać otuchę i nadzieję.

 

Celemksiążki jest również edukacja społeczna w zakresie cukrzycytypu 1. Książka w przystępny sposób uczy, jakie objawy wywołuje cukrzyca typu1, z czym wiąże się codzienne życie z tą chorobą i może być atrakcyjną pomocąedukacyjną dla uczniów nauczania początkowego i przedszkoli. W tym celu doksiążki również dostępne są materiały dodatkowe - kolorowanka,zadania i zagadki dla dzieci (dostępne na stronie www.malydiabetyk.pl). Książkazaś wyposażona jest w mały słowniczek oraz stronę z pytaniami pomocniczymi dladzieci. 

 

Autor: Dominika Steciak

Wydawca: Mały Diabetyk

Oprawa: Miękka

Format: 20x20cm

Liczba stron: 28

Rok wydania: 2019

Dostawa

  • dhl
   Kurier DHL
   od 13,90 
  • dhl_parcel
   DHL - odbiór w punkcie
   od 12,00 
  • dpd
   Kurier DPD
   od 14,90 
  • inpost_parcel_locker
   Paczkomaty 24/7
   od 15,99 
  • orlen_parcel
   ORLEN paczka
   od 9,99 
  • self_pickup
   Odbiór osobisty
   0,00 

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami:

Pobierz naszą aplikację

Diabetyk24.pl zawsze pod ręką

Smartfon