• Zamów telefonicznie: +48 22 464 86 86
 • Masz pytanie? sklep@diabetyk24.pl
MiaoMiao3 nakładka na sensor FreeStyle Libre + 80 szt. przylepców
0 zł

MiaoMiao3 nakładka na sensor FreeStyle Libre + 80 szt. przylepców

2240000060743
Brak w magazynie

Opis produktu

MiaoMiao3 nakładka na sensor Freestyle Libre

MiaoMiao3 to najnowszy model nakładki współpracujący z sensorami Freestyle Libre®, który umożliwia stworzenie niereferencyjnego systemu do ciągłego pomiaru glikemii. Bezprzewodowy nadajnik MiaoMiao3 wykonuje odczyt co ok. 5 minut i za pomocą Bluetooth wysyła pomiary glikemii na smartfon użytkownika. Wszystkie informacje o poziomie glukozy są dostępne w dedykowanej aplikacji.

Ponadto czytnik MiaoMiao3 uruchomi alarm przy najmniejszych oznakach nieprawidłowości w poziomie glukozy wykrytych przez sensor FreeStyle Libre®. Informacja zostanie natychmiast przesłana na urządzenie mobilne. 

Nakładka posiada wbudowany akumulator. Bateria działa do 14 dni na jednym ładowaniu. Do zestawu dołączony jest kabel USB, którym należy ładować urządzenie poprzez złącze USB w komputerze lub poprzez ładowarkę do czytnika Freestyle Libre®. Gwarancja udzielona na baterię obejmuje 12 miesięcy od pierwszego uruchomienia nakładki.

Uwaga!

Nie należy ładować nakładki „szybką” ładowarką, gdyż niszczy to baterię urządzenia. Nie powinno dopuszczać się do całkowitego rozładowania baterii np. przez długi czas nieużywania, ponieważ może to skutkować awarią ogniw, co nie podlega reklamacji. 


 

Nakładka jest wodoodporna (IP67), co oznacza, że można w niej brać prysznic i zanurzać ją na głębokość 1 m przez maksymalnie 30 minut.

Nakładkę można przykleić do skóry przy użyciu odpowiednich plastrów. Aby ponownie założyć urządzenie należy je ściągnąć, wyczyścić z niego resztki kleju specjalnymi chusteczkami, podładować, założyć nową taśmę i przykleić w inne miejsce na ciele. 

Zaleca się używanie smartfonów z Androidem. Wymagania techniczne telefonu: Android 8.0 i wzwyż oraz Bluetooth 4.1 lub wyższy.

Aplikacje kompatybilne z urządzeniem:

xDrip+ (Android)

CECHY:

Wymiary: 32mm x 27mm x 7mm

Waga: 8g

ZAWARTOŚĆ PUDEŁKA:

 • nakładka MiaoMiao3
 • kabel do ładowarki USB
 • przylepce (80 szt.)

INSTRUKCJA INSTALACJI APLIKACJI XDRIP+

Pobierz instrukcję >


Urządzenie posiada europejski Certyfikat CE.

Przedmiotem sprzedaży jest urządzenie Bluetooth. Nakładka MiaoMiao3 jest tylko nośnikiem sygnału z sensora i nie jest urządzeniem medycznym. Wartości wskazań w aplikacji telefonu należy traktować orientacyjnie i przy podejmowaniu decyzji opierać się na wartościach odczytanych z glukometra.


Dostawa
 • Darmowa dostawa!
 • ORLEN paczka
  5,99
 • Paczkomat
  11,99
 • Kurier
  13,90
Masz pytania? +48 22 464 86 86

Warto przeczytać

Łatwo zrealizujesz zlecenie

 • Złóż
  zamówienie
 • Odbierz
  paczkę