• +48 22 464 86 86
  • Masz pytanie? sklep@diabetyk24.pl

Naklejki

Naklejki i plastry – czyli jak w prosty sposób ozdobić sensor i dodatkowo go zabezpieczyć

Myślisz sobie, że naklejka na sensor to zbędny gadżet, który i tak zniszczy się i odpadnie przy pierwszej kąpieli? W takim razie jesteś w błędzie! Wysokiej jakości naklejki ozdobne są bardzo trwałe, a przy tym pomagają spersonalizować wygląd urządzenia i dodatkowo je zabezpieczyć. 

Naklejki dla dzieci i dorosłych, dzięki którym spersonalizujesz wygląd sensora

Myślisz, że naklejki na sensor to produkt zarezerwowany wyłącznie dla najmłodszych? Nic bardziej mylnego! Osoby dorosłe równie chętnie korzystają z naklejek na sensor FreeStyle Libre 2, które znajdziesz w naszej ofercie. 

Naklejki pozwalają spersonalizować wygląd urządzenia. Dzięki temu sensor przestaje kojarzyć się z chorobą, a zamienia się w jedyne w swoim rodzaju urządzenie, którego wygląd nawiązuje do Twoich pasji, nastroju itd. 

Jeśli Ty (lub Twoje dziecko) jesteś miłośnikiem zwierząt, z pewnością zachwyci Cię naklejka przedstawiająca urocze psy, koty lub psie łapki. A może fascynuje Cię kosmos? W takim razie do gustu przypadną Ci naklejki na sensor FreeStyle Libre2  z kosmicznymi motywami. 

W związku z tym, że naklejki są chętnie wybierane przez dzieci, przygotowaliśmy coś z myślą o najmłodszych. Urocze błękitne gwiazdki, a może kolorowe biedronki? Twoja pociecha z pewnością znajdzie ulubiony wzór i kolor naklejki!

Słysząc słowo „naklejka”, możesz obawiać się, że będzie to coś nietrwałego, co odpadnie po pierwszej kąpieli. Nie musisz już dłużej o tym myśleć – jest to produkt, który charakteryzuje się nie tylko ciekawymi wzorami i kolorami, ale i wysoką trwałością. Nie ulega zniszczeniu i nie ściera się pod wpływem kontaktu z wodą. 

A co z wymianą naklejki? Czy jest ona przyklejana na stałe? Nie! Nie ma najmniejszego problemu, żebyś zmienił naklejkę, a tym samym odmienił wygląd sensora. Klej nie pozostawia śladów na urządzeniu, a odklejanie i przyklejanie naklejek jest bardzo proste. Dlatego, jeśli tylko masz na to ochotę, możesz zmieniać je nawet kilka razy w tygodniu. To szczególnie ważne w przypadku dzieci, które szybciej się nudzą i zmiana wyglądu sensora sprawia im ogromną przyjemność.  

Jeśli szukasz sposobu na to, aby odmienić wygląd sensora to zapoznaj się w naszą ofertą, w której znajdziesz produkty najwyższej jakości, łatwe w aplikacji, trwałe, a ponadto zachwycające mnogością barw i wzorów.

Znaleziono 68 produktów

Łatwo zrealizujesz zlecenie

  • Złóż
    zamówienie
  • Odbierz
    paczkę