• +48 22 464 86 86
  • Masz pytanie? sklep@diabetyk24.pl
NOWOŚĆ!  RockaDex, plaster ochronny na sensor Freestyle Libre 2 – BALETNICE – 1 szt.

NOWOŚĆ! RockaDex, plaster ochronny na sensor Freestyle Libre 2 – BALETNICE – 1 szt.

5905386432122
W magazynie
9,19

Opis produktu

Plastry RockaDex nie tylko świetnie wyglądają, ale także mocno trzymają!

W Diabetyk24.pl rozumiemy jak ważne jest odpowiednie zabezpieczenie sensorów, dlatego oferujemy szeroką gamę plastrów ochronnych uznanej na świecie marki RockaDex. 

Plastry RockaDex wyprodukowane są na hipoalergicznej, trwałej taśmie 3M klasy medycznej. Oferta różnorodnych, fantastycznych wzorów i ciekawych kolorów zachwyci zarówno dzieci, jak i dorosłych. 

Przylepce dostępne są do stosowania na sensory Freestyle Libre, Dexcom i Medtronic. Zaprojektowane tak, aby zapewnić ich maksymalną ochronę i ciekawy wygląd. Nie strzępią się, a folia przylegająca do produktu podzielona jest na pół, by ułatwić aplikację plastra na skórę. 

Wymiary: 9 cm x 8 cm

Dostępne jako pojedyncze sztuki lub pakiety składające się z 10 różnych plastrów skomponowanych w tematyczny mix.

Zobacz inne wzory >>

Jak skutecznie nakleić plaster?





Produkt nie jest wyrobem medycznym w rozumieniu Rozporządzenia (UE) 2017/745 w sprawie wyrobów medycznych.

Dostawa
  • ORLEN paczka
    5,99
  • Paczkomat
    11,99
  • Kurier
    od 13,90
  • Darmowa dostawa od
    300,00
Masz pytania? +48 22 464 86 86

Łatwo zrealizujesz zlecenie

  • Złóż
    zamówienie
  • Odbierz
    paczkę