• Zamów telefonicznie: +48 22 464 86 86
 • Masz pytanie? sklep@diabetyk24.pl
Cukrzyca typu 1 u dzieci, młodzieży, dorosłych autorstwa Ragnara Hanasa

Cukrzyca typu 1 u dzieci, młodzieży, dorosłych autorstwa Ragnara Hanasa

9788392921202
W magazynie
62,00

Opis produktu

Konsultacja medyczna polskiego wydania prof. dr hab. med. Przemysława Jarosz-Chobot.

Doskonałe źródło wiedzy o cukrzycy wymagającej leczenia insuliną, w której wiadomości przedstawione są w sposób jasny, zwięzły i niezwykle interesujący.

Przejrzysty układ książki ułatwiający szybkie znalezienie odpowiedzi na nurtujące czytelnika pytania.

Szczegółowe i złożone zagadnienia przekazane są w sposób przystępny i zrozumiały dla pacjentów w każdym wieku oraz ich rodzin.

Ten podręcznik - nazywany "biblią edukacyjną o cukrzycy typu 1" - to wydawniczy ewenement na skalę światową.  Został przetłumaczony na kilkanaście języków i zyskał uznanie wielu międzynarodowych towarzystw i organizacji. Drugie polskie wydanie otrzymało rekomendacje Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego, Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków, Polskiej Federacji Edukacji w Diabetologii i Fundacji Edukacji Zdrowotnej.

W książce zawarta jest wiedza, którą łatwo zastosować w praktyce - w codziennym zarządzaniu cukrzycą. Autor - przedstawiając treści od prostych do coraz bardziej złożonych - pokazuje, krok po kroku, jak stać się ekspertem w dziedzinie swojej cukrzycy. Pomaga zrozumieć niuanse i meandry jej leczenia, i wskazuje sposoby na zapanowanie nad nią.

Druga polska edycja uwzględnia wszystkie aspekty życia z cukrzycą oraz najnowsze, zgodne z najbardziej aktualnym stanem wiedzy, doniesienia medyczne dotyczące leczenia tej choroby. Pompy insulinowe, analogi szybko i długo działające, aspekty psychologiczne i społeczne choroby - to tylko niektóre zagadnienia poruszane w tym wydaniu.

Książka ma 415 stron, zawierające mnóstwo rysunków, rycin i ramek ułatwiających przyswojenie wiedzy o cukrzycy.

Przesłanie tej książki sprowadza się do jednej, jakże znaczącej myśli:
To Ty panujesz nad cukrzycą, a nie ona nad Tobą!

Dostawa
 • ORLEN paczka
  5,99
 • Paczkomat
  11,99
 • Kurier
  od 13,90
 • Darmowa dostawa od
  300,00
Masz pytania? +48 22 464 86 86

Łatwo zrealizujesz zlecenie

 • Złóż
  zamówienie
 • Odbierz
  paczkę