Ładowanie . . .
Ładowanie . . .

Preparaty do usuwania sensorów

Remove chusteczki do usuwania kleju - 10szt

Remove chusteczki do usuwania kleju - 10szt

11,50 
sylius.ui.loading
ESENTA™ Chusteczki medyczne do usuwania przylepca – 5 szt.

ESENTA™ Chusteczki medyczne do usuwania przylepca – 5 szt.

11,99 
sylius.ui.loading
AKUTOL spray do usuwania plastrów 35 ml

AKUTOL spray do usuwania plastrów 35 ml

22,59 
sylius.ui.loading
Stick Off spray 50ml

Stick Off spray 50ml

41,39 
sylius.ui.loading
Remove chusteczki do usuwania kleju - 50 szt.

Remove chusteczki do usuwania kleju - 50 szt.

55,00 
sylius.ui.loading
-16%
Niezbędnik FSL - Akutol, gaziki, beżowe plastry 10 szt.

Niezbędnik FSL - Akutol, gaziki, beżowe plastry 10 szt.

76,88  63,99 
sylius.ui.loading

Spraye i chusteczki ułatwiające usuwanie kleju spod opatrunków i przylepców

Na myśl o zmianie opatrunku albo odklejaniu sensora masz ciarki na plecach? Nic dziwnego, bo wielu osobom kojarzy się to z niepotrzebnym bólem i podrażnieniami skóry. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom nie musi tak to wyglądać. Poznaj produkty z oferty Diabetyk24, dzięki którym usuwanie kleju spod opatrunków i przylepców stanie się szybkie i bezbolesne.

Szybkie i bezbolesne usuwanie przylepców z produktami dostępnymi w ofercie Diabetyk24

Zapomnij o problematycznym, bolesnym odklejaniu plastrów! Po co utrudniać sobie życie skoro możesz użyć specjalnego sprayu? Zawarte w nim składniki łagodnie rozpuszczają pozostałości kleju i tym samym ułatwiają odklejenie plastra. 

Szeroki wybór sprayów służących do odklejania plastrów znajdziesz w ofercie Diabetyk24. Sprawdź, co masz do wyboru? 

Spray do bezbolesnego usuwania plastrów

Spray do usuwania przylepca to produkt, który jest niezwykle prosty i wygodny w użyciu. Żeby się o tym przekonać zamów jeden z tych dostępnych w sklepie internetowym Diabetyk24.
  • ESENTA™ – spray medyczny na bazie silikonu. Nowa wersja produktu Niltac, która różni się od niego technologią produkcji zapewniającą większą wydajność oraz nowoczesnym designem. Spray ESENTA ma kilka zastosowań. Możesz używać go zarówno do odklejania sprzętu diabetologicznego, jak i stomijnego. Niezależnie od tego, do czego go stosujesz, jedno jest pewne. Szybko i skutecznie usunie wszelkie pozostałości przylepca i pozostawi Twoją skórę gładką.
  • Akutol – spray do bezbolesnego usuwania plastrów zamknięty w niewielkiej butelce o pojemności 35 ml. Pozwala szybko i bez bólu usunąć: opatrunki przylepne, wkłucia, przylepce sensorów i różne plastry (m.in. kinesiotapingowe, kryjące, transdermalne). 
Jeśli korzystasz z przylepców medycznych zwróć uwagę również na spray ochronny ESENTA. Jest to produkt na bazie silikonu, który jak sama nazwa mówi, służy do ochrony skóry. Tworzy na jej powierzchni specjalną powłokę zabezpieczającą przed drażniącym działaniem treści jelitowej, moczu, a także uszkodzeniami spowodowanymi odklejaniem przylepca. 

Spray dostępny jest w niewielkim opakowaniu o pojemności 50 ml. Dzięki temu możesz zabrać go ze sobą wszędzie – nawet do bagażu podręcznego podczas podróży samolotem.  

Wygodne w użyciu chusteczki

W szybkim i bezbolesnym odklejaniu plastrów pomoże Ci nie tylko spray. Nieocenioną pomocą są również chusteczki. 
  • Remove – uniwersalne chusteczki służące do płynnego i bezbolesnego usuwania pozostałości kleju i opatrunków samoprzylepnych. Ich aplikacja jest niezwykle szybka i prosta. Kolejną zaletą jest to, że zawierają aloes, który łagodzi podrażnienia skóry i zapewnia jej odpowiedni poziom nawilżenia.
  • Chusteczki nieszczypiące, ochronne ESENTA™ – produkt na bazie silikonu, który tworzy na skórze specjalną oddychającą powłokę. Jej zadaniem jest zabezpieczenie skóry przed podrażnieniem i uszkodzeniem spowodowanymi działaniem treści jelitowej, moczu lub usuwaniem plastrów. Chusteczki ESENTA™ świetnie nadają się do częstego użytku, ponieważ nawet wtedy pozostają bezpieczne dla skóry i skuteczne.
  • Chusteczki pod przylepiec SKIN–PREP – po nałożeniu na nieuszkodzoną skórę i pozostawiają na jej powierzchni cienką warstwę. Jej zadaniem jest ułatwienie zmiany opatrunków, usunięcie wszelkich pozostałości kleju i ochrona skóry przed uszkodzeniami. Chusteczki nie zawierają lateksu, więc będą dobrym wyborem nawet dla osób, które są na niego uczulone. 
Oprócz chusteczek i sprayu do usuwania przylepca oferujemy Ci gaziki z płynem ochraniającym. Jednym z takich produktów, który znajdziesz w naszej ofercie są gaziki ConvaCare. Zawierają specjalny płyn tworzący specjalną warstwę na powierzchni skóry. Dzięki niej możesz zapomnieć o trudnościach w przyklejaniu i odklejaniu wkłuć, sensorów, worka lub płytki stomijnej z przylepcem.  

Usuwanie kleju spod plastrów i opatrunków nie musi być czasochłonne, uciążliwe i bolesne. Wybierz któryś z produktów dostępnych w sklepie internetowym Diabetyk24 i zrób to szybko, sprawnie i bezboleśnie!

Pobierz naszą aplikację

Diabetyk24.pl zawsze pod ręką